Ведучий «Євробачення» проведе премію YUNA

Назад

yuna ostapchuk_Сьогодні, 21 лютого, Павло Шилько в ефірі «Сніданку з 1+1» повідомив, що ведучим YUNA 2019 стане Володимир Остапчук – телеведучий, на рахунку якого проведення пісенного конкурсу «Євробачення 2017», а також телевізійний проект «Інспектор. Міста» на «1+1».

Володимир зазначив, що для нього працювати з YUNA – почесно і відповідально, а також відповів на запитання глядачів онлайн-конференції «Комсомольської Правди в Україні» разом із Павлом Шильком.

«Дуже круто бути частиною великої команди, що працює над премією YUNA. Я знаю, що ця премія відіграє дуже важливу роль у музичній індустрії країни – тут можна побачити музикантів, яких не бачив ніде до цього. В мене багато разів таке було: ти на YUNA дізнаєшся про когось, а потім ці виконавці стають популярними для широкого загалу.  Зі свого боку я намагатимуся зробити премію більш інтерактивною. Ми з Павлом (Шильком) вже обговорювали ведення, і взяли до уваги кілька потужних західних референсів. Десь буде враховано стиль Рікі Джервейса, також ми зауважили особливості подачі Джіммі Феллона… Є багато тих, на кого варто рівнятися, брати найкраще» – ділиться Володимир.

Музична премія YUNA – це щорічна національна премія, що відзначає найкращих діячів музичного мистецтва. Цьогорічна церемонія нагородження – вже восьма за рахунком. Вона відбудеться 22 березня у Палаці «Україна».