Віктор Бронюк – про «містику» українського прапора

Назад
Шоу-бізнес

viktor bronyuk tik

У День державного прапора України лідер гурту «ТІК» дав відповідь тим, хто вважає потрібним дещо змінити «синьо-жовтий».

– В українській історії були часи, коли кольори українського прапора змінювали місцями і синій знаходився знизу. Під такими стягами ходив Володимир Великий і очільник Директорії УНР Симон Петлюра, – зауважив Віктор Бронюк. – Але особливої містики у тому, що зараз маємо синьо-жовтий прапор і від цього нібито всі наші біди, я не вбачаю. Бо вся «містика» насправді зводиться до того, що нам нарешті варто переходити від пустих балачок до конкретних справ. Лише так життя і країна можуть змінитися.

Усім, кому питання кольорів прапора не дає спокою, музикант радить провести експеримент у себе вдома: після перевертання прапора подивитися, що конкретно зміниться, всі спостереження науково обґрунтувати і тоді вже виносити на рівень держави.

– Замість того, щоб шукати додаткові підводні камені, треба всі зусилля направити на вирішення існуючих реальних проблем. Особисто я не вірю, що вони розвіються, якщо змінити місцями кольори прапора чи переставляти слова державного гімну, – упевнений Віктор Бронюк. – Ми вже мали колись безглузді дебати і суперечки у питанні мови, коли всі довго думали, чи треба вводити дві державні мови. Хоча й говорити не було про що: одна держава – одна мова. У побуті кожен може говорити тією мовою, якою зручно, але, якщо живеш в Україні, будь добрим, знай її державну мову і поважай існуючий прапор, гімн та герб.