Віктор Бронюк розповів фірмову страшилку на Івана Купала

Назад
Досуг Шоу-бизнес

viktor bronyuk Ivana-Kupala1Свято Івана Купала лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк любить за те, що це прекрасна можливість повеселитися на природі з друзями, згадати прадавні українські традиції і хоч на день повірити у диво.

«Для мене Івана Купала – це день цікавих легенд і забав, — розповідає Віктор Бронюк. — Найяскравіші святкування, звісно, у мене були в дитинстві. Щороку свято починалося із розповіді бабці Міли про те, як чоловік з нашого села в чарівну ніч з 6 на 7 липня вирішив знайти славнозвісну квітку папороті, що дарує надзвичайні можливості.

Він одягнув на голову макітру і сів біля куща чекати, коли квітка розцвіте. Тільки вдарила дванадцята година, як раптом нечиста сила його схопила за голову. Але, оскільки чоловік був у макітрі,  залишився живим…

Бабця запевняла, що того нещасного шукача пригод знала особисто. А ми цю страшилку з сестрою настільки обожнювали… І, хоч знали її напам’ять, але щороку слухали із захватом і цікавістю. Вже у старшому віці ми з сестрою влаштували на вулиці найкраще свято Купала у селі. Дотрималися всіх традицій, які вивідали у бабусь: і купальські пісні співали, і Купайла з цукерками і стрічками робили, і вінки плели, і через вогнище стрибали».

Подібне свято лідер «ТІК» мріє організувати для своїх дітей. Лишень чекає, коли дочка Єва і син Данило трішки підростуть, щоб усвідомлено засвоїти всі чудові українські традиції.

Хоча й уже зараз артист тішить рідних казковими перевтіленнями. Зокрема, минулого року Івана Купала Віктор Бронюк зустрічав… в образі справжнього Водяного. З яскраво-зелених водоростей таку файну зачіску і вуса зробив, що на світлині, яка у соцмережах зібрала рекордну кількість лайків, навіть не всі його пізнали).

«Веселитися треба у будь-якому віці! – переконаний лідер кращого святкового гурту України. – Тож, бажаю всім зібратися у добрій компанії з друзями і родиною та гарно і весело відсвяткувати чудове українське свято Івана Купала! На дворі – літо! І ним треба насолоджуватися!»

Не забудьте, що сьогодні, 6 липня, можна прийти на концерт кращого святого гурту України — «ТІК» виступатиме у… ЧИТАТИ