Віктор Бронюк: “Війна закінчиться!”

Назад
Шоу-бізнес

viktor bronyukНапередодні Дня Незалежності України лідер гурту “ТІК” поділився зі STARBOM.com своїми думками про долю нашої країни та перспективами молодої 25-річної держави:

“Україні – 25! У цей вік дівчата часто переймаються: виглядають на свій вік чи старше? Хтось встигає обзавестися сім’єю і діточками, хтось  з головою поринає у світське життя чи кар’єру, а хтось ще перебуває у пошуках  себе. Головний рецепт для всіх без винятку – бути в гармонії і йти шляхом, що підказує серце.

Наша Україна – дівчина, яка поки що до кінця нереалізована. Вона ще не знайшла себе у світі, лише стоїть на зорі своїх найкращих починань. Вже має свій певний життєвий досвід, який, на жаль, далеко не завжди був позитивним… Пережила і розчарування, і невдачі, і перемоги. Тепер головне – з усього того зробити висновки і обрати правильний напрямок.

25 років – це молодий вік, а молодість – це здебільшого плюс. Для молодих і обрії неосяжні, і сили є, і амбіції теж. Наприклад, коли мені було 25, ми саме задумували створити свою групу. І у нас, на щастя, все вийшло, як мріялось.

25 – це гарний вік, щоб починати будувати щось серйозне. З цілковитим розумінням процесу, вже маючи власний досвід і тверезий розум, у цей час треба рухатися далі і далі до самореалізації і досягнення нових висот.

Цього нашій рідній Україні я й бажаю! Та, звісно, найперше – маємо здобути омріяний мир. Від кожного з нас дуже багато чого залежить і вже сьогодні, дбаючи про те, аби він скоріше настав, треба починати думати про те, як ми будемо жити після війни. Вона неодмінно закінчиться і з неї ми маємо вийти значно сильнішими, ніж були до”.

“ТІК” – РОБОТ дивитись кліп