Віктор Бронюк: «Їм просто потрібно, щоб в Україні було гірше, ніж у Росії»

Назад
Шоу-бизнес

VE-36Лідер гурту «ТІК» виразив своє бачення ситуації, що склалася навколо «Євробачення 2017».

В  інтерв’ю RIA Віктор Бронюк вкотре нагоглосив на тому, що не є фанатом «Євробачення». Тому не слідкує за національними відборами. Але в курсі, хто брав участь у боротьбі за право представляти цьогоріч Україну на конкурсі. І відзначив гурт «Сальто назад», що викликав симпатію своєю «нешаблонністю».

Звісно, складно було пройти повз скандали, що вирували донедавна навколо «Євробачення», яке цього року проводитиметься у Києві. Віктор Бронюк висловився щодо участі Росії у цьому пісенному конкурсі:

— З точки зору закону — він має бути однаковим для всіх. Шукати приводів для поступок не варто, адже навіть якби Україна поступилася у цьому питанні, вороги вигадали б іншу політичну провокацію. Це точно так само, як деякі колись казали: «От віддамо Крим і вони заспокояться». Ні, не заспокояться! Бо Росії не потрібен ні Крим, ні Донбас! Їм просто потрібно, щоб в Україні було гірше, ніж у Росії. У питанні «Євробачення», звісно, треба віддати належне роботі російських пропагандистів – вони вкотре майстерно віднайшли зачіпку про рівні можливості, на яку завжди ведеться європейське суспільство. Просто взяли і використали дівчину з обмеженими можливостями, щоб влаштувати чергову провокацію і вкотре щось натякнути Європі. Хоча повторюсь: як на мене, дане питання – це чиста політика, яка аж ніяк не вписується у концепцію самого конкурсу. А у політичному аспекті нам потрібно бути послідовними і принциповими.

Нагадаємо, що раніше, свою думку стосовно участі Росіі у «Євробаченні 2017» на територіх України висловила Анастасія Приходько. Нова Українська Амазонка заявила, що… ЧИТАТИ