Віра Кекелія та Роман Дуда готуються стати батьками

Назад
Cім'я Шоу-бізнес

Віра Кекелія і Роман Дуда

Стало відомо, що Роман Дуда та Віра Кекелія, кохання яких спалахнуло на проекті «Голос країни», чекають на появу первістка

Віра Кекелія та Роман Дуда – одні з найяскравіших учасників за всю історію вокального шоу. «Голос країни» не тільки став для них новим професійним етапом, але і поєднав серця. Пара познайомилась на знімальному майданчику сьомого сезону вокального шоу «Голос країни». Вони обидва потрапили до команди Сергія Бабкіна. Тоді Роман підійшов до дівчини і зробив комплімент її зачісці, а вона подумала, що він надто зухвалий. Та попри це, хлопець одразу ж зміг привернути увагу до себе, і саме той невдалий комплімент став початком зародження палких почуттів.

Закохані побралися восени 2017 року, зігравши весілля лише для двох. Пару часто питали, чи не планують вони появу первістка, на що молодята жартували, що наразі «репетирують» перед його появою, тому завели песика Фарго. Сьогодні ж стало відомо, що молодята чекають на появу немовляти.

– Це найпрекрасніше, що могло з нами трапитися, – написала Віра в Instagram.

Віра Кекелія і Роман Дуда (3)

Цікаво, що стосунки між парою починалися з дружби та телефонних розмов, у яких молоді люди обмінювалися думками і порадами стосовно участі у шоу. На етапі «нокаутів» відбулося перше побачення пари, після якого Віра і Рома зрозуміли, що між ними дещо більше, ніж просто дружба. Пара довго приховувала свої почуття від тренерів та учасників, намагалася не привертати до себе уваги: «Ми тоді дуже переживали, що наші стосунки можуть зіграти з нами злий жарт. Хоча зараз я впевнена, якщо вам судилося бути разом, обставини безсилі», – зізнається Віра.

Через два роки екс-учасники «Голосу країни» одружилися, зараз вони разом насолоджуються спільним сімейним життям. У зворушливому інтерв’ю журналу Viva! Віра розповіла, що зараз знаходиться при надії і замилувала зворушливими фото.

– Ми не зациклювалися, кого хочемо – хлопчика чи дівчинку. Мені здається, якої б статі не була дитина, вона виправдає очікування, – розповіла майбутня мама.

Пристрасті на проекті «Голос країни» продовжують вирувати й в ювілейному сезоні, який претендує стати найпристраснішим за всю історію шоу. За результатами шостого дня сліпих прослуховувань, MONATIKa та ПТП з NK закрили свої команди. У Дана Балана залишилося п’ять вільних місць у команді, а у Тіни Кароль всього два місця. Попереду фінальний епізод сліпих прослуховувань, і вже незабаром стануть відомі імена усіх учасників у командах зіркових тренерів.

Хочете більше? Йдіть до нас у  Instagram та Telegram.

Віра Кекелія і Роман Дуда (2)