VIRSKY SHOW: відбулася одна з найбільш дивовижних прем’єр цього року

Назад
Заходи Шоу-бізнес

За 80 років свого існування Національний заслужений академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського, яким керує Генеральний директор — художній керівник, Герой України, народний артист України Мирослав Вантух, виконав десятки тисяч танцювальних номерів, встиг підкорити мільйони сердець і прославити нашу країну на весь світ. Тепер відточені рухи і потужна енергетика стали ще більш захопливими: славнозвісний колектив представив новий проєкт VIRSKY SHOW — народні танці в обрамленні сучасних технологій!

IMG_1953

Разом з колективом проєкт у життя втілив Денис Стульников — режисер-постановник та хореограф концертів, лайв-перформансів і кліпів провідних артистів України: Світлани Лободи, MONATIK, Время и Стекло, Quest Pistols Show, Lida Lee та багатьох інших. Саме він був постановником легендарного концерту Дмитра Монатіка у НСК «Олімпійський» і тепер готує для вас світлове шоу, яке заслуговує світової уваги.

IMG_1959

Почесними гостями шоу стали: прем’єр -міністр України – Денис Шмигаль, міністр фінансів – Сергій Марченко, народні депутати України – Максим Ткаченко, Володимир Гевко, Денис Монастирський, артисти 95 кварталу, Микола Баграєв (ТАВР), Ярослав Малий (гурт «Мачете»), Віка (гурт «НеАнгели») і багато інших.

Гості прем’єри VIRSKY SHOW, побачили всю самобутність, силу й красу українського народу на власні очі.

IMG_1958

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль висловив своє захоплення перфомансом VIRSKY SHOW:

Збереження та примноження культурної спадщини є невід’ємною частиною розвитку держави. Радий, що в Україні є такі колективи як Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського. Відвідали його виступ у Національному центрі «Український дім». Впевнений, ансамбль продовжить успішно популяризувати українське хореографічне мистецтво у світі.

Проєкт реалізувався у співпраці з Національним центром «Український дім» за ініціативи народного депутата України Максима Ткаченко.

1 липня можна побачити шоу на власні очі в Національному центрі «Український дім».

IMG_1957