Владимир Остапчук заявил, что никогда не изменял жене

Назад
Семья Шоу-бизнес

остапчук

Телеведущий Владимир Остапчук дал интервью Кате Осадчей, в котором прокомментировал свой развод с Еленой Войченко.

Владимир Остапчук и Елена Войченко разводятся после 12 лет семейной жизни. У пары растут двое детей — 6-летняя дочь Эмилия и сын Эван Александр, которому в марте исполнится 2 года. Несколько дней назад жена ведущего дала резонансное интервью, рассказав об изменах Остапчука и обвинив его в безразличии к ее материальному положению. В ответ Владимир записал свою версию конфликта, выбрав для этого программу «Светская жизнь с Катериной Осадчей».

— Ми зрозуміли, що наше сімейне життя йде шкереберть. Ми почали сваритися, ми дуже сильно почали сваритися. І найстрашніше в цій ситуації те, що ми почали робити це перед нашими дітьми. Ні, ми не билися, але сварки були серйозними. Підставою для розбіжностей і сварок на підвищених тонах стала моя робота… Я не маю рації в тому, що так довго вирішував це питання. Дуже довго. Треба було розірвати ці стосунки по-дорослому – як двоє дорослих людей, чесно зізнатися, мабуть, коли це не набуло таких розмірів. Вважаю, що краще залишатися дорослими і батьками, які люблять, щоб не травмувати психіки маленьких дітей. Я не виносив цієї історії тільки заради того, щоб убезпечити своїх дітей, — признался Владимир Остапчук, объясняя истинные причины развода. По его словам, он никогда не изменял жене.

остапчук с женой остапчук с детьми

— Я ніколи не зраджував дружині. До речі, я знаю, чому Олена вирішила дати таке інтерв’ю та в саме такому ключі. Я її розумію. У ній говорять емоції, у ній зараз говорить образа. Тому що ми з 17 років разом, ми прожили більшу частину нашого життя разом, і зараз, останні 5 місяців, вона, мабуть, не може звикнутися з новим статусом, не може призвичаїтися, — сказал ведущий.

В то же время намеки на гомосексуальность Владимира Остапчука только рассмешили:

— Я дозволю собі посміхнутися. Ні, я не гей. У мене ніколи не було стосунків із чоловіком і ніколи не буде.

Опроверг ведущий о то, что якобы оставил жену без денег. Владимир Остапчук заявил, что после расставания он обязуется отдать Елене Войченко две квартиры, автомобиль и 30 тысяч долларов. Кроме того, за последние пять месяцев он выплатил супруге 225 тысяч гривен.

Ведущий добавил, что решение о прекращении отношений они с Еленой приняли вместе.

— Був момент, коли ми зрозуміли, що це кінець. Ми не змогли збудувати гарної сім’ї, про яку кожен мріє. У якийсь момент ми обоє поставили крапку в стосунках. Тоді ми говорили на підвищених тонах і Олена сказала мені: «Я зберу тобі речі сама», — отметил Владимир.

Хотите еще? Идите к нам Instagram и Telegram.

осчтапчук 2 остапчук 3