WALT DISNEY ПРЕЗЕНТУЄ ОРИГІНАЛЬНИЙ САУНДТРЕК З АНІМАЦІЇ “ДУМКАМИ НАВИВОРІТ”, ДО ЯКОГО УВІЙШЛИ КОМПОЗИЦІЇ ВІД МАЙКЛА ДЖАККІНО

Назад
НОВОСТИ

55662600296Анімаційна комедія «Думками навиворіт» у кіно з 18 червня 2015р.
Джаккіно й раніше працював з режисером Пітом Доктером — над анімацією «Вперед і вгору». Серед його проектів також: «Тачки 2», «Рататуй» та «Суперсімейка». Та композитор говорить, що «Думками навиворіт» — особлива анімація. «Піт прагнув, щоб музика створювала таке відчуття, ніби вона виходить зсередини – з думок. Ми хотіли зробити щось атмосферне. Дещо, що не було б традиційним саундтреком до фільму».
Якщо вірити композитору, то мета музики стрічки відображує мету самої стрічки. «Вона повинна бути емоційною, — говорить Джаккіно. – Я не знав, як це повинно звучати, та я знав, які відчуття цей звук повинен викликати. Цей фільм для мене особливий».
Саундтрек записували за допомогою оркестру з 70 інструментів з органом та секцією ритмів, що складалася з гітар і барабанів.
«Я отримав багато задоволення від процесу, — продовжує Джаккіно. – Тут буде джазова музика 1930-х років, яку ми написали для Забудьок, а ще буде музика як у класичному хорорі, коли персонажі потрапляють у Підсвідомість. Фільм напрочуд різноманітний у плані музичного оформлення, ми пройшлися по всім жанрам, але ніколи не забували про те, що розповідаємо емоційну історію».
Придбати оригінальний саундтрек з анімації «Думками навиворіт» можна, починаючи з 16 червня, у всіх місцях продажу музики. Розмістити попереднє замовлення на альбом можна вже на iTunes (http://smarturl.it/iosa1) та Amazon.com (http://smarturl.it/iosama1).
Анімації «Думками навиворіт» традиційно передуватиме короткометражка від Pixar Animation Studios – «Лава», режисером якої є Джеймс Форд Мерфі, а продюсером – Андреа Варрен. Дія «Лави» відбувається на ізольованому тропічному острові, де «живе» активний вулкан. Це музична історія любові, що триває вже мільйони років. Анімацію супроводжує музика у виконанні Куани Торрес Каеле (Uku & Narrator) та Напуа Грега (Lele). Цифровий реліз «Лави» запланований також на 16 червня.
ДУМКАМИ НАВИВОРІТ (INSIDE OUT) Вихід у прокат: 18.06.2015
Жанр: Анімаційна комедія
Режисер: ПІТ ДОКТЕР («ВОЛЛ-І», «Вперед і вгору», «Історія іграшок»)