«Я люблю тільки тебе» вустами Олега Винника

Назад
Шоу-бизнес

unnamed (28)Сьогодні з’явилося перше відео колаборації, у якому Олег Винник заспівав легендарний хіт Олександра Пономарьова «Я люблю тільки тебе». Це перший подарунок із хімічною назвою СО2 від артистів до Дня всіх жінок.

— Кожен артист, який самостійно пише пісні, бачить творчість іншого виконавця по-своєму. Мені було цікаво заспівати композицію Олександра – дуже красиву й гідну. Я радий такій можливості, це чудовий досвід. Дякувати Богу, що є такий проект. Нехай він процвітає, адже все це робиться для людей, – каже Олег.

СО2 – це по-справжньому несподіваний і довгоочікуваний проект, який по-новому розкриє творчість обох і наповнить серця жінок любов’ю та натхненням. СО2 – це дабл-кавер з Олегом та Олександром, заголовні літери якого дали назву проекту.

Кожна пісня записується лише з одного дубля і виключно наживо, щоб передати всю палітру емоцій з першого разу. Відео вийшло в чорно-білому форматі, щоб глядач не відволікався на зовнішні елементи і зміг сконцентруватися на головному – музиці. Таке кольорове рішення допомагає акцентувати увагу на найважливіших деталях: є лише два кольори, все інше – відтінки.

Нагадаємо, що Олег Винник та Олександр Пономарьов подарують двом шанувальницям зустріч на каву у студії «З ранку до ночі». Переможниць обиратимуть самі артисти, а умови конкурсу можна знайти під відео на YouTube-каналі Олександра Пономарьова.

Хочете більше? Йдіть до нас у  Instagram та Telegram.

unnamed (27)