«Я тобі не бейбі»: Jerry Heil написала саундтрек для проекту «Від пацанки до панянки»

Назад
Шоу-бізнес

Jerry Heil

Лови новий хіт! Одна з наймодніших українських співачок надихнулася історіями «пацанок» і написала про них пісню, яка стала саундтреком нового сезону

ВІДЕО: Jerry Heil – #НЕБЕЙБІ

Ви вже могли почути уривки треку Jerry Heil «#НЕБЕЙБІ» – вони звучать в тізерах-візитівках «пацанок», які крутять в ефірі Нового каналу.

Ми хотіли, щоб саундтрек для сезону написав дуже сучасний виконавець, адже наші учасниці – юні дівчата. Пісня мала бути близька їм, плюс, сподобатися глядачам, – розповідає керівник проекту Ксенія Бабенко. – Відразу подумали про Jerry Heil. Коли запропонували співпрацю Яні, то почули у відповідь: «Звісно, давайте спробуємо».

На створення треку у Jerry Heil пішло зовсім небагато часу. А пісня вийшла такою ж глибокою, як і історії «пацанок».

– Я подивилася візитки учасниць і дуже перейнялася їхніми історіями, – розповіла артистка Новому каналу. – Перший куплет написала дуже швидко. Потім поїхала на відпочинок, переварила інформацію, ще раз перечитала анкети і дописала другий куплет. Я захоплююся «пацанками» – вони зважилися змінити своє життя, і зробили для цього перший, але дуже важливий крок, – прийшли на проект. Мені дуже хотілося їм допомогти.

10_02_пацанки_саундтрек (2)

Яна справді змогла допомогти «пацанкам» – співачка приїжджала на зйомки, познайомилася з учасницями особисто і поділилася з ними своїм життєвим досвідом.

До речі, приспів пісні «#НЕБЕЙБІ» учасниці «Від пацанки до панянки» вивчили після першого ж прослуховування треку. А як швидко запам’ятайте слова ви?

Старт сезону «Від пацанки до панянки» – 17 лютого о 19:00 на Новому каналі.

ВІДЕО: Jerry Heil – #НЕБЕЙБІ

Хочеш оперативно дізнаватись про усе найцікавіше із життя зірок?

Підпишись на STARBOM у Instagram та Telegram.

10_02_пацанки_саундтрек (1)