Ярослава Руденко заспіває для воїнів АТО

Назад
Мероприятия

Це буде 127 концерт, попередні виступи співачка провела в штабах АТО, військових частинах та госпіталях. На концерті у Києві будуть запрошені воїни АТО, їх родини, вдови, відомі представники мистецтва.
Концертна програма співачки складається із авторських патріотичних пісень та українських народних.

rudenko-2-2

Нині Україна перебуває у вогні, гинуть наші побратими. І всі ми, як ніколи чекаємо благої вісті, довгоочікуваного миру! А наша рідна Україна – благословенна у віках, і її народ благословенний. Тому ми переможемо, піднімемось із колін!!! Наша сила в єдності. Мене до глибини душі приємно схвильовує українська молодь. Незважаючи на свій юний вік, вони такі свідомі та мудрі. Нам війна нагадала і пробудила той ген українства, який з віками придушували. Тому майбутнє нашої Держави, залежить від молоді. А Україна має достойних людей! Це і наші воїни-захисники, волонтери, журналісти, науковці, педагоги, медики.
Ні для кого не є секретом, що я народилася та виросла в селі, на Полтавщині. В моїх дідуся та бабусі батьки загинули на війні, а їх матері самі виховували та піднімали дітей. Звичайно, було дуже важко. Я з дитинства цікавилася тими трагічними подіями. І неодноразово задавала собі запитання:”А що я могла б зробити для України, нашого народу, якби розпочалася війна?” І от війна… Я не шкодую ані здоров’я, часу, сил. Допомагаю чим можу. Організовую концерти, возимо волонтерську допомогу. Війна не оминула і мою родину, адже в Слов’ янську теж проживають наші родичі. В секторі “М” служать брати.
Минулого року я записалася на курси снайпера. Хотіла теж піти воювати. Але мій чоловік сказав, щоб я піснею захищала Україну. Адже мистецтво – це теж зброя! Дуже потужна зброя. І я впевнена, що ми переможемо. І буде розвиватися та процвітати наша ненька Україна!!!rudenko