Євген Клопотенко став експертом «Сніданку з 1+1»

Назад
НОВИНИ

Євген Клопотенко_Сніданок (4)Відомий шеф-кухар та кулінарний експерт Євген Клопотенко доєднався до команди ранкового шоу «Сніданок з 1+1». Щосуботи у прямому ефірі «Сніданок. Вихідний» разом з Олександром Поповим він готуватиме традиційні страви з оригінальних продуктів та на сучасний манер. А по буднях у студії «Сніданку з 1+1» Євген надихатиме українців змінити свої харчові звички .

– Наші глядачі обожнюють кулінарні рубрики. «Правила сніданку» від Руслана Сенічкіна та «Солодка неділя» із Валентиною Хамайко за роки існування стали успішними не тільки в ефірі, але і вийшли за його межі. Книги рецептів Руслана та Валі розлітаються так само швидко, як їх страви на кухні «Сніданку» після завершення програми. Рада, що тепер до нашої команди доєднався Євген Клопотенко. Ми зійшлися з ним у прагненні покращити культуру харчування українців, і віримо, що разом зможемо багато зробити у цьому напрямку, – коментує Юлія Жмакіна, директор департаменту ранкового мовлення каналу «1+1».

Євген Клопотенко з успіхом закінчив найкращу кулінарну школу Le Cordon Bleu в Парижі та повернувся в Україну з грандіозними планами. Разом із командою він також працює над тим, щоб кардинально змінити харчування дітей у школі.

– Я хочу, щоб у дітей було бажання їсти в шкільних їдальнях, щоб їм подобалася їжа, яку там готують, і вже з дитинства людина знала, що харчування може бути різноманітним і смачним, – каже експерт.

Спостерігайте за кулінарними експериментами Євгена Клопотенка та Олександра Попова щосуботи о 8.30 у програмі «Сніданок. Вихідний», а по буднях з 6.30 у «Сніданку з 1+1» – за тим, як Євген перетворює неапетитну шкільну їжу на здоровий та смачний сніданок.