«Жіночий Квартал» ворожитиме на нареченого для Тіни Кароль

Назад
Шоу-бізнес

Жіночий квартал«Жіночий Квартал» готує таємничий перфоманс для «Різдвяної історії з Тіною Кароль»

В цьому році до Різдва канал «1+1» разом зі співачкою Тіною Кароль відроджують спільний проект про багатовікові традиції і духовні цінності, але вже в іншому форматі. «Різдвяна історія з Тіною Кароль», яка в 2016 році з’явилася на екранах глядачів у вигляді музичного фільму, на цей раз реалізується у вигляді масштабного концерту в Палаці спорту 22, 23 і 24 грудня. А канал «1+1» покаже телеверсію «Різдвяної історії» під час новорічних свят.

В гості до Тіни Кароль прийдуть відомі артисти, які виконають колядки та щедрівки у несподіваній сучасній інтерпретації. Серед них і зірки популярного гумористичного шоу «Жіночий Квартал».

Улюблениці публіки звикли радувати своїх шанувальників дотепними жартами на тему сім’ї, стосунків і шлюбу. Але для святкового шоу «Жіночий Квартал» приготував особливий номер, пов’язаний не тільки з гумором, а й українськими традиціями – різдвяними ворожіннями. З давніх часів в народі було прийнято проводити обряди і гадати в ніч на Різдво. Дівчата вірили, що саме у цей час можна ворожити на любов і отримати найвірніший прогноз, хто стане їх майбутнім нареченим.

«Жіночий Квартал» відродить цю давню українську традицію і прямо на сцені Палацу спорту проведе таємничий обряд. Веселі дівчата ворожитимуть не просто на любов, а спробують передбачити ім’я нареченого для ведучої вечора Тіни Кароль. Подробиць постановки гумористки загадково не розповідають, але обіцяють, що це буде великий сюрприз.

– Мені здається, «Жіночий Квартал» наворожить мені Дана Балана на «Голосі країни» в наступному сезоні, – жартує Тіна Кароль.

Тина Кароль - 1

Учасниці «Жіночого Кварталу» коментують, що їм цей номер припав до душі, адже вони самі в юності ворожили на Різдво і намагалися дізнатися ім’я свого нареченого.

Пам’ятаю, як в шкільні роки в ніч на Андрія я завжди писала імена хлопців на листочках, клала їх під подушку і засинала. А потім вранці діставала якийсь один листочок і на ньому, нібито, було ім’я твого нареченого. Всі мої подружки вірили в цей ритуал і потім довго обговорювали, хто з ким може одружитися, – сміється Марта Адамчук.

Жіночий Квартал

А ось Аліна Гордієнко говорить, що вірить в силу чарівної ночі Різдва до сих пір.

– Для мене Різдво – це сімейне свято, ми готуємося до нього задовго до Святвечора, дотримуємося посту. Всі традиції Різдва прищеплювалися мені з самого дитинства, в тому числі і різні прикмети і ворожіння. Звичайно, я пам’ятаю, як в дитинстві всі намагалися дізнатися ім’я свого судженого. Але у нас є ритуал, який моя сім’я до сих пір проводить. Виглядає це так: всі виходять з кімнати і мама розкладає в 4 кута різні символічні предмети, наприклад, монети, або обручку. Коли ми заходимо в кімнату, не роздумуючи кожен вибирає якийсь кут. Потім в залежності від того, що там лежить, вважається, що такою буде і доля наступний рік. Якщо моменти – це до грошей, обручка – до любові або заміжжя і так далі, – розповідає актриса шоу.

Алина Гордиенко

Ворожила на ім’я свого судженого і Ірина Сопонару, але результат любовного ритуалу їй не дуже сподобався.

– Я в дитинстві ворожила в ніч на Андрія. Виявилося, що мого майбутнього чоловіка зватимуть Гато! Гато! І це не помилка. З тих пір я не дуже вірю в гадання, – жартівливо відповідає Ірина.

Ирина Сопонару

До шоу почали готуватися і інші артисти – MONATIK, ВРЕМЯ И СТЕКЛО, DZIDZIO, KAZKA, The Hardkiss, Беz обмеження, Олег Скрипка та ВВ, MICHELLE ANDRADE, KHAYAT, зірки шоу «Голос країни» та «Танці з зірками». Вони здивують глядачів новим звучанням традиційних українських колядок, незвичайними образами і яскравими постановками.

Побачити тепле сімейне шоу «Різдвяна історія з Тіною Кароль» наживо можна 22, 23 і 24 грудня на гала-концертах у Палаці спорту. А телеверсію концерту покаже телеканал «1+1» на різдвяні свята.

Різдвяна історія з Тіною Кароль (3)