ZIFF#4: Літо невер ендс!

Назад
Досуг Мероприятия

З 16 вересня найновіші шедеври короткого метру покажуть на великих екранах України!

Запорізький міжнародний кінофестиваль ZIFF за роки свого існування вже встиг відкрити світу десятки неймовірно крутих короткометражних робіт з усіх куточків планети. Настав час показати найкращі з них українським кіноглядачам!

ZIFF#4: ЛІТО НЕВЕР ЕНДС!: ДИВИМОСЬ ТРЕЙЛЕР 

ZIFF #4 815x315

У програмі “ZIFF#4 Літо невер ендс!” яскраві, свіжі та дуже актуальні роботи талановитих митців з різних країн світу. Приходь, надихайся та закохуйся в кіно знову і знову

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ: 

Джерело 1

#1 Джерело

Аргентина, 2020, драма, реж. Карлос Ігнасіо Тріоні Беллоне, 19 хв. 59 с.

9-річний хлопчик Бернардо живе в горах із родиною. Одного разу він зустрічає маленьку дівчинку. Разом вони відкривають таємницю сусіднього лісу.

Ластівка 1

#2 Ластівка

Італія, 2019, драма, реж. Ріккардо Петрілло, 11 хв. 32 с.

Напередодні Різдва 1944 року група партизан сховалась у горах Північної Італії. Незабаром відбудеться диверсія залізничного моста Івреа, окупованого німецько-фашистською армією. Історія заснована на реальних подіях.

Ложка 1

#3 Ложка

США, 2019, драма, реж. Віктор Веласко, 4 хв. 33 с.

Бізнесмен йде вулицями міста, прямуючи до свого офісу. Раптом його починає переслідувати наркоман, пропонуючи з’їсти ложку супу.

Romantica.Com 1

#4 Romantica.com

Ізраїль, 2019, драма, реж. Шай Феллнер, 4 хв. 6 с.

85-річний Борис доглядає за своєю дружиною, що страждає на хворобу Альцгеймера. Його онук хоче, щоб дідусь продовжив насолоджуватись життям та домовляється про його побачення з іншою жінкою.

#5 Шкіра

США, 2018, драма, реж. Гай Наттів, 20 хв. 53 с.

Темношкірий чоловік посміхнувся десятирічному білому хлопчику у супермаркеті. Цей невинний епізод розв’яже безжальну війну між двома бандами, що призведе до шокуючої розв’язки.

Полуниця 1

#6 Полуниця

Австрія, 2019, драма, реж. Марк Вебер, Джеральд Прібек, 8 хв. 14 с.

Коли хлопець бачить на узбіччі дівчину, яка продає полуницю, він закохується з першого погляду. Він починає уявляти їхнє спільне життя, але раптом все йде не за планом.

#7 Ну, мам!

Польща, 2020, драма, реж. Ян Грушка, 8 хв. 8 с.

Пограбування поштового відділення йде не за планом після того, як один з грабіжників бачить серед заручників власних батьків.

Організатори фестивалю: KINOLIFE

Генеральний онлайн-партнер: Delo ua

Медіапартнери: STARBOM.COMpanyСайт Киева 044, Киноафиша, Портал Хочу, Фраза.юа, Woman Magazine, Yabl, Starway Magazine, PlayUA, WorldExpo, Lemonade.style.


ZIFF#4: ЛІТО НЕВЕР ЕНДС!: ДИВИМОСЬ ТРЕЙЛЕР