NRavitsa Planet — Лопес (2016) / Instagram & Periscope style video

NRavitsa Planet — Лопес (2016) / Instagram & Periscope style video

Гурт NRavitsa Planet зняв кліп на пісню «Лопес» в стилі Periscope-трансляцій за допомогою iPhone 6 і Instagram: музиканти влаштували репетицію в київському просторі #MediaHub і зняли її на телефон.
Сучасні технології дозволяють тепер стежити за трансляціями життя різних людей. І іноді це може круто змінити долі людей.

Іван Марунич, соліст NRavitsa Planet: «Ми задумали з моїм другом-режисером Дмитром Елісіченком показати день дівчини, яка починає і проживає добу з телефоном в руках. Схоже, це дуже поширена історія, коли людина в першу чергу перевіряє оновлення стрічок соцмереж, ще не встаючи з ліжка».

«У процесі підготовки ми зрозуміли, що все буде не так просто зробити, як спочатку нам здавалося. Увесь кліп довелося порізати по 15 секунд, та й заливати в інстаграм потрібно було все в зворотному порядку. Але, на мій погляд, це було того варте. Також було смішно спостерігати реакцію перехожих, коли вони бачили величезний шолом з фотоапаратом на голові нашої героїні. Таким чином ми зафіксували камеру, аби розповідь відбувалась від першої особи. Ну і хочу підкреслити атмосферу команди NRavitsa Planet.
Тільки позитив і приємні емоції!», — розповідає режисер кліпу Дмитро Елісіченко.

Гурт NRavitsa Planet набрав хороший творчий темп: ще тільки в квітні вийшов перший весняний кліп на пісню «В шоці», який потрапив в ротацію українських телеканалів, і уже у травні команда випускає кліп на найпопулярнішу концертну пісню команди «Лопес».

А наживо NRavitsa Planet можна буде почути в рамках київського фестивалю Atlas Weekend 8 липня.

Поделись этим видео!