100 ДНІВ НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ: у Києві відбудеться благодійний концерт за участі відомих виконавців

Назад

У Києві відбудеться благодійний концерт “100 ДНІВ НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ!”, кошти підуть на потреби біженців та ЗСУ. Перший з початку війни живий концерт у Києві пройде 4-го червня в “BEL ETAGE”, на заході виступатимуть молоді та відомі українські артисти нової хвилі, чиї пісні стали символом війни та нашої майбутньої перемоги.

100 днів незламності України

Концерт буде транслюватись онлайн у соціальних мережах “VISIT UKRAINE” (FB та YouTube), а всі зібрані кошти під час трансляції підуть у фонд “ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ” на актуальні потреби ЗСУ. Кількість квитків на подію обмежена, частина прибутку піде у фонд “VISIT UKRAINE” на допомогу вимушеним переселенцям.

Програму буде присвячено незламності України, ми хочемо ще раз довести світу, що ми сильні та нічого не боїмося, що ми єдині та милосердні. Саме зараз відбувається народження нової української музики яку варто підтримати та почути пісні які вже стали легендарними вживу. PROBASS ∆ HARDI з культовими “Доброго вечора, ми з України”, CHICO & QATOSHI “Допоможе ЗСУ”, MAMARIKA, 100LITSA “ЗСУ”, ALICE CHANGE, SKRYAGA “Давай цілуватися під час сирени”, TRAVINSKIY, OSTAP “Виграєм війну!” та інші.

Початок події 4-го червня о 18:00 в “BEL ETAGE” та онлайн на сторінках “VISIT UKRAINE”, квитки можна придбати на CONCERT UA, кількість обмежена, кожна наступна партія дорожче.

Під час повітряної тривоги концерт буде перервано і відновлено після відбою. Глядачі можуть потрапити у найближчі сховища протягом 3 хвилин.