Анастасія Приходько має політичні амбіції

Назад
Шоу-бизнес

anastasiya pryhodkoПро це Заслужена артистка України розповіла у студії програми «16+» на skrypin.ua

Починаючи спілкування із жартів та дитячих спогадів, ведучі перейшли до більш серйозних тем, які не лишають байдужими майже жодного українця.

Дивитись ВІДЕО

Анастасія Приходько є символом справжньої, вільної, сильної, сучасної української музики з жіночим обличчям. Її називають Музою українських захисників, Новою Українською Амазонкою, сучасною Жанною д’Арк, яка заради Правди відреклася від грошей, слави та нагород в Росії. В своїй творчості співачка відреклася навіть від російської мови – зараз вона створює свої пісні лише українською.

Анастасія Приходько кожного дня доводить свою незламну громадську позицію щодо країни-агресора. Її не лякають жодні перешкоди на шляху до здобуття Справжньої Незалежності України.

prihodko-minУ 2014 році співачка знову ж таки однією з перших поїхала з концертним туром «Підтримаємо своїх» в зону АТО. Виступала у Лисичанську, Попасній, Кременній, Слов’янську, Сєвєродонецьку, Краматорську, Костянтинівці, Маріуполі, Сватово.

Анастасія Приходько у проекті Романа Скрипіна «16+» ДИВИТИСЬ

У Попасній завзята патріотка Приходько мала бути викрадена бойовиками – про це повідомила розвідка. Тому у супроводі двох автомобілів із бійцями спецпідрозділу «Альфа» співачку вивезли до Сєверодонецька.

Вона декілька разів давала концерти під Авдїївкою для бійців 90-го батальйону, Навіть у самі гарячі та запеклі періоди бойових дій.

У 2015-2016 роках Приходько знову виступала перед українськими бійцями в зоні АТО під час концертного туру «Герої не вмирають». Вагітна другою дитиною, приховуючи це від чоловіка та близьких, співала у бліндажах на 24 блок-пості.

Після цього Музу українських захисників запросили прочитати лекції про події в зоні АТО студентам Національного університету ім. Тараса Шевченка.

Анастасія Приходько у проекті Романа Скрипіна «16+» ДИВИТИСЬ

MARanastasiya prihodko 2017S7263-minНагадаємо, цього року у День незалежності України стало відомо про присвоєння співачці звання Заслуженої артистки.

Крім цього, в арсеналі Анастасії Приходько є такі державні нагороди України:

Подяка «За вагомий внесок у спільну справу захисту рідної землі на території Луганської області» (командир зведеного авіаційного загону військової частини В5082 — підполковник С.М. Казанцев)

Анастасія Приходько у проекті Романа Скрипіна «16+» ДИВИТИСЬ

Подяка «За творчу працю задля покращення життя людей України» (голова Попаснянської військово-цивільної адміністрації — Р.Г. Власенко)

Подяка «За вагомий внесок у відродження та розвиток української національної свідомості» (Луганська ОДА, м. Сєвєродонецьк — Г.Б. Тука)

Захисник Вітчизни (Міністерство оборони України, №37) 

Нагрудний знак «Центр спеціальних операцій «Альфа» — «Честь – нікому!» (Служба безпеки України)

Пам’ятний Знак «За сприяння Військово-Морським Силам України» (ЗСУ, №135)

Медаль «Ніхто Крім Нас» (Міністерство оборони України, №920)

Подяка «За допомогу та розуміння необхідності бути разом у вирішенні важливих завдань на шляху до незалежної та сильної української націі» (командир військової частини Донецької області В1611 — підполковник О.В. Лихман)

Грамота «За вагомий внесок у розвиток української культури та підтримання високого бойового духу українських десантників» (командир військової частини п/п В4745 — полковник Є.Г. Мойсюк)

Анастасія Приходько у проекті Романа Скрипіна «16+» ДИВИТИСЬ