Анастасія Приходько отримала нагороду Заслуженої артистки України

Назад
Шоу-бізнес

MARanastasiya prihodko 2017S7263-minАнастасія Приходько – українська співачка, Заслужена артистка України, Народний волонтер та громадський діяч.

Сьгодні, 9 листопада, Анастасію Приходько запросили до Міністерства культури України, де нагородили відзнакою Заслуженої артистки України. Нагороду Новій Українській Амазонці вручав Міністр культури – Євген Нищук.

Разом із Анастасією Приходько свої нагороди отримали Богдан Бенюк, Тарас Чубай, Раду Поклітару ті інши діячі культури.

Дивіться Більше фото ТУТ

Нагадаємо, цього року у День незалежності України стало відомо про присвоєння співачці звання заслуженої артистки.

Сама Анастасія Приходько дізналась про це під час підготовки до концерту у Кропивницькому:

– В День Незалежності, коли мене несподівано почали вітати зі званням Заслуженої артистки України, я готувалась до виступу у Кропивницькому, — розповіла STARBOM Анастасія Приходько. — І під час перших привітань навіть не розуміла, що відбувається!

Першим був Андрій Лозовий:

— Настю, вітаю тебе із нагородою!З якою?

— Ти що, не знаєш?! Тобі присвоєно звання Заслуженої!

Потім посипалися вітання від друзів, знайомих, колег… Тож, під час виступу люди у Кропивницькому отримали перші есклюзивні емоції від Заслуженої артистки України (Посміхається).

Андрій Лозовий, Олександр Сусленський, Марк Гресь, усі мої близькі люди, друзі, колеги, шанувальники! Усі, хто продовжує вірити мені та моїй музиці! Дякую Вам за Вас! Слава Україні!

Нагадаємо, в арсеналі Анастасії Приходько є такі державні нагороди України:

anastasiya prihodko nyschuk-minПодяка «За вагомий внесок у спільну справу захисту рідної землі на території Луганської області» (командир зведеного авіаційного загону військової частини В5082 — підполковник С.М. Казанцев)

Подяка «За творчу працю задля покращення життя людей України» (голова Попаснянської військово-цивільної адміністрації — Р.Г. Власенко)

Подяка «За вагомий внесок у відродження та розвиток української національної свідомості» (Луганська ОДА, м. Сєвєродонецьк — Г.Б. Тука)

Захисник Вітчизни (Міністерство оборони України, №37) 

Нагрудний знак «Центр спеціальних операцій «Альфа» — «Честь – нікому!» (Служба безпеки України)

Пам’ятний Знак «За сприяння Військово-Морським Силам України» (ЗСУ, №135)

Медаль «Ніхто Крім Нас» (Міністерство оборони України, №920)

Дивіться Більше фото ТУТ

Подяка «За допомогу та розуміння необхідності бути разом у вирішенні важливих завдань на шляху до незалежної та сильної української націі» (командир військової частини Донецької області В1611 — підполковник О.В. Лихман)

Грамота «За вагомий внесок у розвиток української культури та підтримання високого бойового духу українських десантників» (командир військової частини п/п В4745 — полковник Є.Г. Мойсюк)

АНАСТАСИЯ ПРИХОДЬКО — О КУЛЕБЯКАХ УКРАИНСКОЙ СЦЕНЫ И СВОЕЙ СТРАНЕ 

Вона є символом справжньої, вільної, сильної, сучасної української музики з жіночим обличчям. Її називають Музою українських захисників, Новою Українською Амазонкою, сучасною Жанною д’Арк, яка заради Правди відреклася від грошей, слави та нагород в Росії. В своїй творчості співачка відреклася навіть від російської мови – зараз вона створює свої пісні лише українською.

Анастасія Приходько кожного дня доводить свою незламну громадську позицію щодо країни-агресора. Її не лякають жодні перешкоди на шляху до здобуття Справжньої Незалежності України.

АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО: «ПОКИ ТУТ ЗАЖРАНІ ПИКИ ХАПАЮТЬ МІЛЬЙОНИ, СПРАВЖНІ ЛЮДИ ТАМ ВОЮЮТЬ»

anastasiya prihodko bogdan benyuk-minВ 2007 році, після перемоги у суперпопулярному російському телепроекті «Фабрика звезд-7» (Перший канал, Росія), Анастасія Приходько активно гастролювала в США, Канаді, Іспанії, Ізраїлі, Швейцарії, Германії, Грузії, Чечні, Казахстані, Росії, Біларусі, Латвії, Литві, Эстонії. Збирала повні зали та Палаци Спорту на сольних концертах.  Грала у популярних телевізійних мюзіклах. Не сходила з телеекранів та обкладинок журналів. Отримувала безліч нагород в Росії і пострадянських країнах. Вона, наприклад, є володаркою престижної премії «Ташир» у Вірменії.

АНАСТАСИЯ ПРИХОДЬКО: ВЫШИВАНКА — ЭТО СВОБОДА!

А коли у 2009 році її обрали представляти Росію на Міжнародному конкурсі «Євробачення», вона наполягла на тому, щоб виконати на всю Європу пісню «Мамо» не тільки російською, але й українською мовою. Тому, мабуть, вже тоді в Росії її нагородили дипломом «Благородство души».

У 2014 році співачка знову ж таки однією з перших поїхала з концертним туром «Підтримаємо своїх» в зону АТО. Виступала у Лисичанську, Попасній, Кременній, Слов’янську, Сєвєродонецьку, Краматорську, Костянтинівці, Маріуполі, Сватово.

АНАСТАСИЯ ПРИХОДЬКО: «В РОССИИ МОЖЕТ ВЫСТУПАТЬ ТОЛЬКО ПРЕДАТЕЛЬ»

У Попасній завзята патріотка Приходько мала бути викрадена бойовиками – про це повідомила розвідка. Тому у супроводі двох автомобілів із бійцями спецпідрозділу «Альфа» співачку вивезли до Сєверодонецька.

anastasiya prihodko denis putintsev-minВона декілька разів давала концерти під Авдїївкою для бійців 90-го батальйону, Навіть у самі гарячі та запеклі періоди бойових дій.

У 2015-2016 роках Приходько знову виступала перед українськими бійцями в зоні АТО під час концертного туру «Герої не вмирають». Вагітна другою дитиною, приховуючи це від чоловіка та близьких, співала у бліндажах на 24 блок-пості.

Після цього Музу українських захисників запросили прочитати лекції про події в зоні АТО студентам Національного університету ім. Тараса Шевченка.

Дивіться Більше фото ТУТ

Тур «Герої не вмирають» мав продовження у США, Іспанії, Італії. Під час концертів закордоном Анастасія Приходько зібрала понад $50.000, які передала на допомогу воїнам АТО, дітям-біженцям та родинам, які втратили житло під час бойових дій на Донбасі.