Правила використання матеріалів сайту Starbom.com

Правила користування онлайн-ресурсом

Будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами користування сайтом starbom.com (далі – «Правила користування») перш ніж починати ним користуватися. Початок користування цим сайтом (далі – Сайт) за замовченням є вашою згодою про те, що ви взяли до уваги ці Правила користування та згодні з ними. У випадку, якщо ви не згодні з одним або декількома положеннями Правил користування, утримайтеся від користування Сайтом.

Загальна правова інформація

Дія Правил користування Сайтом розповсюджується як на фізичних, так і на юридичних осіб (далі – «Користувач»).

Власник сайту підтримує функціонування Сайту для вашого особистого користування і залишає за собою право змінювати дані, послуги чи продукцію в будь-який час без попереднього сповіщення.

Сайт містить матеріали, враховуючи, але не обмежуюючись: информацію, тексти, малюнки, фотографії, дизайнерські роботи, графіку, ілюстрації, звуко- та відеозаписи, а також інші матеріали та витвори, в тому числі інтелектуальну власність, права на яку належать Власнику або надані йому третіми особами, в тому числі матеріали та витвори, захищені авторським правом, зарегистровані товарні знаки, а також інші об’єкти інтелектуальної власності.

ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.

Матеріали Сайту призначені для перегляду в особистих або внутрішніх ділових цілях. Будь-яке інше використання матеріалів Сайту суворо заборонено: перепублікація, розповсюдження, переклад, внесення змін, видалення, публічне виконання, відповідальне зберігання, переписування, відправлення поштою, відтворення, повторне розповсюдження або будь-яке поширення без попереднього письмового дохволу Власника Сайту або іншого відповідного правовласника.

Третім особам заборонено використовувати матеріалами Сайту в будь-яких комерційних цілях – в цілях маркетингу, комерційної розсилки або за допомогою комерційних агентів/представників чи електронних посередників. Будь-які товарні знаки або информація, захищена авторським правом, що міститься на цьому сайті, є власністю відповідних власників.

Будь-яке санкціоноване використання сайту не є дозволом на використання сайту чи материалів в будь-яких незаконних цілях. Заборонено також транслювати на сайт чи за його допомогою будь-які матеріали без дозволу Власника Сайту. Заборонено заподіювати шкоду, перешкоджати чи будь-яким іншим чином порушувати права третіх осіб за допомогою використання цього Сайту.

На Сайті розташовані логотипи, зображення брендів та інші торговельні марки і знаки, які є власністю Власника або розміщені на Сайті згідно ліцензії, дозволу чи домовленості з власниками торговельних знаків. Разміщення на Сайті торговельних марок ні в якому разі не може розглядатися в якості дозволу чи надання ліцензії  на використання цих торговельних марок. Їхнє викоистання дозволяється виключно з письмової згоди Власника Сайту чи власника торговельного знака, розташованого на Сайті. Користувач не повинен завдавати будь-якої шкоди чи отримувати незаконну користь, користуючись репутацією даних торговельних марок.

Власник має право використовувати будь-яку інформацію, що опублікується на Сайті, за власним розсудом.

Дозволене використання

Користувач цього Сайту повинен демонструвати поведінку, яку очікує від от кожного сумлінного користувача Інтернет.

Користувач не повинен використовувати цей Сайт чи його контент задля скоєння будь-яких дій, що суперечать законам, суспільному ладу чи загальноприйнятим нормам пристойності. Зокрема, неприпустима наступна поведінка:

 1. несанкціоноване використання в своїй діяльності матеріалів, захищених патентами і законами про авторскі права, баз даних, дизайну і торговельних марок, а також скоєння будь-яких інших дій, що порушують права третіх осіб на интелектуальну власність;
 2. використання образливих, неправомірних чи оманливих заяв;
 3. розповсюдження матеріалів, заборонених законом, а також спаму, «листів щастя» та подібного;
 4. надання недостовірної або оманливої інформації;
 5. розповсюдження вірусів чи будь-якого програмного забезпечення, що може заподіяти шкоди або порушити функціонування Сайту або пристроїв інших користувачів;
 6. вплив на показники статистики матеріалів, розташованих на Сайті штучним чином;
 7. скоєння дій, що суперечать національному чи міждународному законодавству;
 8. обхід чи скасування функцій безпеки, встановлених для цього Сайту чи будь-якого  розділу Сайту.

Користувачеві дозволяється завантажити виключно одну копію матеріалів, доступ до яких був наданий йому на Сайті для особистого некомерційного використання. Не дозволяється копіювати, змінювати, розповсюджувати, розсилати, декомпілювати або використовувати з комерційними цілями матеріали, надані Власником, без попереднього письмового дозволу Власника.

Захист авторських прав. Обмежена ліцензія

Всі права на інтелектуальну власність по відношенню до матеріалів, розташованих на цьому Сайті (в тому числі фотографій, илюстрацій, текстів, цифрових даних, екранних заставок, програмного забезпечення, торговельних марок, назв продуктів та іншої інформації) належать Власнику або третім особам, що надали Власнику цю інформацію.

Використання документів (інформаційні розділи, прес-релізи, інші сторінки і статті), що знаходяться на Сайті, дозволено за наступних умов:

За виключенням вищезгаданого, всі інші дії будуть вважатися спробою опосередковано, навмисно чи будь-яким іншим чином привласнити ліцензії або права на патент, торговельну марку або авторські права Власника чи третьої особи. Використання документів у будь-яких інших цілях заборонено законом і призведе лр громадської чи кримінальної відповідальності.

Власник має право відмінити цей дозвіл у будь-який час. Подібне використання повинно бути припинено після отримання письмового сповіщення від Власника.

Користувачеві не дозволяється змінювати чи видаляти розташовані на будь-яких матеріалах торговельні знаки, що ідентифікують маркировку та/або будь-які позначення авторських прав і торговельних марок, що засвідчують права на інтелектуальну власність. Також Користувачеві не дозволяється вносити зміни або копіювати, в тому числі частково, будь-які матеріали, що підпадають під дію вищезазначених прав.

Зміна матеріалів або іхнє використання за іншим призначенням є порушенням авторських прав.

У випадку порушення Правил користування Сайтом, Власник залишає за собою право затосувати до порушників всі дозволені законом запобіжні засоби захисту своїх порушених прав.

На інших сторінках Сайту можуть бути прописані інші зауваження щодо прав власності та інформація щодо авторських прав; зазнечені в них положення також повинні бути врахованими та дотриманими.

Забороняється будь-яке використання фото, графічних, інформаційно-графічних, відео, аудіо та інших разташованих на сайті материалів, що належать Власнику та третім особам.

У випадку необхідності використання текстових, фото, графічних, інформаційно-графічних, відео, аудіо та інших розташованих на сайті матеріалів, права на які належать Власнику, Користувачам необхідно надати заявку і отримати письмовий дозвіл на використання матеріалів. За письмовим дозволом звертатися за адресою: info@starbom.com

У разі необхідності використання текстових, фото, графічних, інформаційно-графічних, відео, аудіо та інших розташованих на Сайті матеріалів, права на які належать третім особам, Користувачам необхідно звертатися до правовласників.

При відтворенні матеріалів не дозволяється зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпоновка частин матеріала припустима, але тільки в тому вигляді, що не призведе до викривлення його суті. Відповідальність за викривлення суті матеріалів, що виникає шляхом їхнього некоректного відтворення, покладається на Користувача.

При відтворенні в дайджестах преси матеріалів не дозволяється їхня переробка в тому вигляді, що призводить до викривлення іхньої суті.

Передрукування матеріалів з Сайту, отриманих зі вторинних джерел, можливе тільки з посиланням на першоджерело.

Всі інші дії будуть вважатися як опосередковане, навмисне чи будь-яке інше привласнення ліцензії або прав на патент, торговельну марку або привласнення авторських прав Власника або третьої особи.

Посилання (гіперпосилання) на Сайт і вимоги до розташування коду посилання на Сайт

Використання будь-яких матеріалів, розташованих на Сайті, дозволяється після отримання письмової згоди і за умови публікації посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на starbom.com. Посилання (гіперпосилання) обов’язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

Наведені нижче вимоги є обов’язковими і їхнє недотримання є ознакою порушення обмеженої ліцензії зі всіма можливими наслідками.

 1. Код посилання на Сайт повинен бути розташований без змін і модифікацій на початку відтворюємих матеріалів.
 2. Сторінка, де розташоване посилання на Сайт, повинна бути відкритою для індексації пошуковими системами (відсутність заборони на індексацію у файлі robots.txt, відсутність тегів, переходів за допомогою скрипту та інших методів, що перешкоджають індексації посилання).
 3. Посилання на Сайт повинно бути прямим, тобто посилання повинно мати наступний вигляд: Starbom.com – полювання на зірок відкрито!

Вважається, що особи, які публікують на своїх ресурсах посилання на Сайт, надають експліцитну згоду на виконання наступних вимог, а саме:

Наявність посилання на Сайт Власника не надає сайту, де воно розташоване, прав на використання інформаційних матеріалів, назв, логотипів, графічних матеріалів або торгових марок Власника і (або) третіх осіб, за виключенням випадків, що обговорюються в окремих письмових угодах, підписаних власником відповідних прав.

Звільнення від відповідальності

Власник Сайту не несе відповідальності за зміст інших сайтів, тим чи іншим чином пов’язаних з цим Сайтом, наприклад, гіперпосиланнями, гіпертекстовими посиланнями або метатегами.

Тією мірою, якою це дозволено законодавстством, Власник Сайту і пов’язані з ним компанії, службові або довірені особи не несуть відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну внаслідок прямого або опосередковано використання будь-якої іншої інформаціійної платформи. За будь-яких обставин відповідальність за наслідки, які прямо чи опосередковано спричинило використання інформації, опублікованої на Сайті, не може покладатися на Власника Сайту і бути підставою для судового переслідування.

Власник Сайту не заявляє і не гарантує, що будь-який файл або програма, які можна завантажити з даного Сайту і/або використовувати за його допомогою, вільні від помилок, вірусів, дефектів та інших факторів, які можуть завдати шкоди даним, а також апаратному чи програмному забезпеченню Користувача.

Послуги Сайту надаються за принципом «як є» без гарантій – як прямих, так і опосередкованих. Користувач у добровільному порядку відмовляється від судового переслідування Власника Сайту і відшкодування можливої шкоди Користувачу.

Ні за яких обставин, включно, але не обмежуючись, недбалим або халатним ставленням, Власник не несе відповідальності за будь-які прямі або опосередковані збитки, спричинені використанням Сайту, або неможливістю його використання, навіть якщо Власник, або представники Власника були оповіщені про можливість таких збитків. Ні за яких обставин Власник не буде розглядати можливість обговорення будь-яких збитків або ушкоджень, спричинених користуванням Сайтом.

Адміністрація Сайту, а також партнери і співробітники не гарантують бесперебійне та безпомилкове функціонування Сайту; також вони не гарантують, що подібними будуть як результати, отримані в ході використання Сайту, так і точність і застосовуваність його матеріалів.

Власник не гарантує, що всі матеріали Сайту (наприклад, інформація про продукти) публікуються повністю без помилок, недоліків або вірусів, а також не гарантує усунення подібних помилок і/або недоліків Сайту у разі їхнього виявлення.

Власник Сайту не несе ніякої відповідальності перед Користувачем або третіми особами за можливу шкоду, пов’язану з використанням інформації або матеріалів, розташованих на даному Сайті. При завантаженні або отриманні матеріалів Сайту іншими шляхами, Користувач несе повну і виключну відповідальність за шкоду, спричинену пристрою, або втрату даних, обумовлену завантаженням згаданих матеріалів.

Користувач зобов’язаний забезпечетит Власника відсутність претензій з боку третіх осіб з приводу порушення або невиконання Правил користування, а також ві претензій, що будь-яким чином пов’язані або виникли в результаті використання даного Сайту Користувачем.

Гарантії відшкодування

Користувач погоджуєтеся компенсувати шкоду, спричинену Власнику, співробітникам, представникам, а також третім особам, чії права можуть бути порушені в результаті будь-яких вимог або дій третіх сторін у випадках, якщо такі вимоги, претензії або інші дії по відношенню до Власника, його представників, співробітників, партнерів і третіх осіб виникли к зв’язку з:

 1. користуванням Сайтом;
 2. порушенням Правил користування Сайтом;
 3. претензіями, що користування Сайтом:
  1. порушило чиїсь права інтелектуальної власності, особистості або конфіденційності, або:
  2. спричинило наклепи або образи, шкоду інтересам третьої сторони;
 4. зробленими на Сайті забороненими видаленнями, додаваннями, вставками або змінами, або: будь-якими спотвореннями або порушеннями наведених у Правилах користування обставин або гарантій.

Користувач погоджується відшкодувати Власнику, його співробітникам, партнерам та третім особам будь-які витрати та відшкодування (включно з передбаченими законом винагородами), поданими будь-кому з них, або завданими збитками у зв’язку з претензіями третьої сторони, позовами, пов’язаними з вимогами Власників або третьої сторони.

Якість інформації

Власник прикладає максимальних зусиль, щоб забезпечити якість даних, що містяться на цьому Сайті. У наданій на цьому Сайті інформації можуть бути виявлені технічні або філологічні помилки. Власник не бере на себе відповідальність за коректність інформації, що надана на Сайті, і увесь ризик використання такої інформації покладається на Користувача.

Власник Сайту не несе відповідальності за висловлювання і погляди відвідувачів Сайту, що публікуються в якості коментарів або обзорів. Погляди Власника Сайту можуть не співпадати з поглядами і позицією авторів обзорів і коментарів. В той же час, Власник Сайту намагається не допускати публікацію повідомлень, що порушують чинне законодавство України.

При виявленні одруків, не працюючих посилань та інших помилок, пов’язаних з контентом на Сайті, звертайтеся за адресою: info@starbom.com

Посилання на сайти третіх осіб

Сайт може містити інформацію про сайти третіх осіб. Перехід на будь-який Інтернет- ресурс, пов’язаний з цим Сайтом, здійснюється за ініціативою та повною відповідальністю Користувача. Власник не несе відповідальності за коректність інформації, даних, поглядів, порад або заяв, зроблених на сторонніх сайтах. Посилання на продукцію та послуги третіх осіб робиться в інформаційних цілях і не означає, що Власник їх підтримує або рекомендує. Власник не несе ані прямої, ані опосередкованої відповідальності за шкоду або збитки, що можуть виникнути або нібито виникли у зв’язку з використаянням продуктів або матеріалів, опублікованих на сайтах третіх осіб, пов’язаних з цим Сайтом посиланнями.

Матеріали публікуються на Сайті в тому вигляді та об’ємі, в якому вони були надані Сайту третіми особами, без будь-якої гарантії чи відповідальності будь-якого роду, прямої або опосередкованої. Сайт прямо заявляє про відсутність будь-яких гарантій, включно, гарантій з комерційної застосовуваності товарів чи послуг, відповідності товарів чи послуг будь-якому конкретному призначенню.

Правила користування не розповсюджуються на інші сайті, на які може бути здійснений перехід з даного Сайту.

Анонімність. Конфіденційність

Оскільки Користувач, користуючись Сайтом, добровільно надає Власнику Сайту свої особисті дані (прізвище, адреса і таке інше), за замовчуванням це робиться виключно зі згоди Користувача. Тим самим Користувач надає Власнику явний дозвіл на використання цієї особистої інформації в статистичних цілях. Власник зобов’язується не розкривати особисті дані Користувача третім особам.

Зберігання вашої анонімності – важллива задача для нас. В процесі обслуговування користувачів ми розробили Умови зберігання анонімності, які є частином Правил користування. Умови зберігання анонімності дають розуміння, яким чином ми обробляємо і зберігаємо особисту інформацію наших користувачів.

• Перед збиранням або під час збирання особистої інформації, ми свопіщуємо вас, з якою метою здійснюється збір інформації.
• Ми збираємо особисту інформацію законними засобами, за необхідності додатково повідомляємо користувачів про способи і мету збирання інформації.
• Ми прагнемо аби особиста інформація і персональні дані, що використовуються для надання послуг, завжди були коректними.
• Ми маємо намір захищати (але не виключаючи зворотнього) особисті дані, аби не допускати крадіжок, втрат чи неавторізованого доступу, копіювання або змінюювання особистих даних, що зберігаються на Сайті.

Корстувач усвідомлює, що, надсилаючи Власнику особисту чи будь-яку іншу інформацію. ризикує, бо ця інформація може бути перехоплена та використана третіми особами.

Можливо, деяка інформація, не пов’язана з особистими даними, буде зберігатися на сервері Власника. Така інформація може містити (не обмежуючись цим) тип браузера, характеристики апаратного забезпечення, назви домена провайдера, шо надає послуги Інтернет Користувачу та IP адресу Користувача. Її наявніть потрібна, перш за все, для забезпечення швидкого і надійного онлайн-з’єднання між Сайтом та Користувачем.

Власник Сайту також зберігає за собою право самостійно оцінювати і за необходідності видаляти повідомлення (модерувати), що ображають честь і гідність авторів інших повідомлень або Власника Сайту; що пропагують насильство, міжнаціональну або релігійну комфронтацію; містять ненормативну лексику тощо.

Використання даних зворотнього зв’язку

Будь-які коментарі або матеріали, надіслані на адресу Власника, враховуючи дані зворотнього зв’язку, усі види запитів, коментарів, пропозицій та будь-яких інших відгуків, безумовно, не вважаються конфіденційними. Власник не має ніяких зобов’язань відносно подібної інформації, і має право відтворювати, розповсюджувати та публічно демонструватиністю подібні коментарі і матеріали без будь-яких обмежень.

Власник також має право використовувати будь-які ідеї, концепції, ноу-хау або методи, що містяться в таких матеріалах для використання, враховуючи виробництво продукції.

Власник не має на меті приймати або розглядати творчі ідеї, пропозиції чи матеріали приватних осіб, тому Кристувач не зобов’язаний надавати Власнику будь-які матеріали/інформацію. У випадку, якщо Користувач вирішив надати будь-який матеріал/інформацію, ці матеріали/інформація важаються не конфіденційними, а їхній власник втрачає право власності на них, оскільки, починаючи з моменту надання, ці материіаля/інформація стають власністю Власника Сайту, і він розпоряджається цим на свій розсуд, без будь-яких виплат попередньому власнику.

Правовласникам: якщо ви знайшли на Сайті незаконно опубліковану інформацію, що є вашою інтелектуальною власністю, зв’яжіться з адміністрацією Сайту для усунення проблеми: info@starbom.com

Зміна умов

Власник Сайту має право вносити зміни у вищенаведені Правила користування Сайтом без попереднього сповіщення Користувача.
Користуючись даним Сайтом, ви приймаєте зобов’язання дотримуватися Правил користування.

Copyright © Starbom.com 2022