Alyona Alyona у Порошенка: думка Дениса Путінцева

Назад
Шоу-бізнес

alyona alyonaЯк відомо, днями популярна українська реперка Аlyona Аlyona спіймала хвилю популярності, або, як кажуть сьогодні активні користувачі соцмереж, – хайпанула по-справжньому!

29 січня вона відвідала форум «Від Крут до Брюсселя», де чинний Президент України Петро Порошенко оголосив, що буде балотуватися на другий термін.

Але сама реперка запевняє: ідучи на подію, не очікувала, що це буде політичний захід. На що представники партії Блоку Петра Порошенка, які й організовували форум, обурилися. Мовляв, виконавиця отримала запрошення, спитала, чи реба буде щось говорити, а також попросили підвезти її. Тож, дуже добре усвідомлювала, куди йде.

Денис Путинцев Анастасия ПриходькоЩо думає з цього приводу продюсер, медіамен, музикант, актор, засновник промо-компанії STARBOM.COMpany Денис Путінцев? Адже рік тому його підопічна Анастасія Приходько опинилась у схожій ситуації.

Тоді під прикриттям соціального відео співачку заманили знятись в агітаційному політичному ролику. І, що цікаво, справа також стосувалась Петра Порошенка. Приходько не стала мовчати і тепер судиться із владою.

Денис Путинцев Анастасия ПРиходько званиеГромадське ТБ звернулось за коментарем до Дениса Путінцев. Адже у час, коли виник конфлікт між співачкою та чинною владою, Денис був директором Анастасії:

-Вона знімалася нібито у соціальному ролику. А коли вже побачили все відео, наприкінці нього було написано, що це Петро Порошенко вітає з чимось чи кудись іде. У випадку з Альоною не треба глибоко копати. З погляду менеджменту – це точно не піар-хід, — запевняє Денис Путінцев.

Також він припустив: з огляду на те, що реперка Аlyona Аlyona є молодою співачкою, цілком припустимою в цій ситуації є помилка  менеджменту артистки. 

-Вона могла просто не сказати своїм продюсерам, що йде на подію, — додав Денис Путінцев.