Анастасія Приходько: «Поки тут зажрані пики хапають мільйони, справжні люди там воюють»

Назад
Шоу-бизнес

anastasiya prihodko goodbye mola group5Нова Українська Амазонка далачерговевідверте інтерв’ю. Цього разу — Апострофу.

Звісно, одним із перших було питанняпро нове відео Анастасії Приходько — кліп Goodbye. Нагадаємо, робота викликала неоднозначну реакцію. Представники деяких ЗМІ навівть розглежділи у кліпі лесбійський підтекст).

Втім, як завжди, під час спілкування Анастасію Приходько запитували про її виступи у зоні АТО. Нова Українська Амазонка зізналась,що напередодні таких поїздок готується, першзавсе, морально:

— Ви знаєте, я готуюся напевно більше тут, коли зустрічаюсь з різними людьми. Бо там люди справжні, у них світяться очі, у них щира душа, щира посмішка. Вони знають ціну життя, вони знають, що таке час. Вони вміють цінувати один одного. І я з радістю до них приїжджаю. І дякую щиро тим, хто підтримує наших героїв… Розумієте… Поки тут зажрані пики хапають мільйони, підставляють один одного, продають свою душу, справжні люди там воюють. І дістають останнє, щоб прийняти тебе в якості почесного гостя… Парадокс. Але саме поруч зі смертю там існує справжнє життя – таке, яким воно має бути, — зізналась співачка.

Останнім часом Анастасію Приходько часто запитують про її прагнення розмовляти українською мовою. Втім, це не означає, що співачка відмовляється спілкуватись російською:

— Треба поважати мову людини, якою вона спілкується. У мене особисто та у моєму оточенні немає табу на російську мову. Тому що російська мова не винна в тому, що її використовували і використовують у пропагандистських цілях та політичних маніпуляціях. Такі речі треба робити поступово. Для мене дуже важливо зараз писати пісні українською. А не тому, що існують квоти чи ще щось. Вважаю, що я повинна власним прикладом довести: щоб збудувати кар’єру у рідній країні, не треба кланятись російському рублю.

Висловилась Анастасія Приходько і стосовно ще одного актуального питання — виступів українських артистів на території Росії. Що вона думає про Світлану Лободу, Ані Лорак та інших — читайте у повній версії интерв’ю