Болгарська суперзірка VICTORIA дебютувала на лейблі Warner Music із інтимною піснею “bloom”

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Болгарська співачка VICTORIA, яка підписала контракт з Warner Music на початку цього року, описує свою нову пісню “bloom” як дуже інтимну.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: VICTORIA – bloom

vicrtoria_bloom

VICTORIA розповідає про пісню:

Ми живемо у світі, де нам часто важко бути на самоті із собою. Ми завжди шукаємо компанію, але насправді іноді потрібно відновити зв’язок із собою. Знайти свій внутрішній спокій та навчитися бути незалежними. Ось що означає “bloom is all about!” (укр. “цвітіння – це все!”).

Відео на пісню відтворює співачку в новому світлі, якою вона є насправді. Її образи сміливі та яскраві. І це – нова сторони суперзірки з Болгарії. Режисер кліпу – Вікторія Караколєва, яка працює над усіма останніми кліпами VICTORIA.

Підпишіться на VICTORIA в соціальних мережах, щоби першими дізнаватися останні новини про нову пісню та її майбутні проекти!

Created with RNI Films app. Profile 'Fuji FP 100C v.6'

Фото: Вікторія Караколєва

ДОСЬЄ STARBOM  

Вікторія Георгієва (Victoria Georgieva) — болгарська співачка та авторка пісень. Народилася 21 вересня 1997 року у Варні, Болгарія. Стала популярною на локальному рівні після участі в 4-му сезоні X Factor Bulgaria. Інтерес до музики VICTORIA зріс ще більше, коли її оголосили представницею Болгарії на пісенному конкурсі Євробачення 2020. Заявка спііачки на Євробаченні-2020 «Tears Getting Sober» була фаворитом на перемогу в конкурсі, перш ніж його скасували через пандемію. У 2021 році вона випустила свій дебютний міні-альбом під назвою «a little dramatic» у жанрі балади, дарк-попу та експериментального попу. Загальна кількість прослуховувань EP на Spotify – понад 15 мільйонів.

ДИСКОГРАФІЯ в каталозі Warner

Lover’s Trail (2023)
bloom (2023)
All I want for Christmas is you (13.10.2023)

СОЦІАЛЬНІ МЕДІА

TIKTOK (19k followers)
INSTAGRAM (65k followers)
YOUTUBE (33k subs)
SPOTIFY (47K monthly listeners)

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: VICTORIA – bloom