DIANA дарує новорічну пісню “Вішлист” та бажає здійснення ваших бажань

Назад
Шоу-бізнес

Кому як не їй вірити, що бажання здійснюються? Напередодні казкових свят молода співачка DIANA, яка не скорилася і подолала важкий шлях до своєї мрії, презентує теплу новорічну композицію “Вішлист”

Дивимось та слухаємо:  DIANA – Вішлист 

DIANA 06

Наївна, на перший погляд, мила співачка DIANA насправді – сильна та цілеспрямована дівчина Діана Лук’янчук.

Вона пройшла важкий шлях до своєї мрії – співати на професійній сцені.

У 10 років почала займатись вокалом – заради зустрічей з викладачем долала відстань у десятки кілометрів. У 13 випустила першу пісню – заради чого потерпала від хейту. У 15 стала працювати – заради підтримки своєї творчості. У 16 почала самостійне життя – заради того, щоб довести самій собі та всьому світу: бажання здіснюються!

Зараз Діані 20.  В її доробку: фінал нацвідбору на дитяче “Євробачення”, зірковий вокальний проєкт «Оберіг» на 1+1, досвід викладання вокалу та співпраця з відомими українськими артистами, серед яких Руслана, Еріка, Даша Астаф‘єва та інші. 

А ще хіти “Танцюй” та “Принцеса” – автентичний український r’n’b та маніфест сучасної самодостатньої дівчини.  І сольна програма, презентувати яку завадив карантин. 

Але Діані не звикати долати особисті та професійні перешкоди. Вона впевнена: все буде так, як вона забажає!

DIANA 08“Вішлист” дослівно перекладається як «лист бажань», – розповідає DIANA. – Назва обрана не випадково. Цією святковою піснею я хотіла нагадати: щастя в простих, буденних речах, які лише варто помічати. 

Цей рік дав зрозуміти, що важливо, а що ні, змінив пріоритети та дозволив переосмислити цінності.

Композиція  “Вішлист” нагадує про те, що насправді для щастя потрібно мало. І водночас дуже багато. Бо істинне багатство – у здоров’ї рідних, коханні, смачних сімейних стравах та хорошому фільмі або книзі ввечері. 

Святкова ніч – саме той час, коли здійснюються найзаповітніші мрії та бажання, коли в кожному дорослому прокидається дитина, яка щиро вірить в дива та казку! І дуже важливо не втратити все це в собі…”

 

DIANA співпрацює зі STARBOM.COMpany — промо-компанією продюсера Дениса Путінцева, що надає комплексні послуги у сфері entertainment.

Дивимось та слухаємо:  DIANA – Вішлист

+38 067 441 81 49

info@starbom.com 

STARBOM.COMpany