GENTLEMAD п’ють Самбуку та сплять з Наталкою Денисенко

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Наталка Денисенко, алкоголь і майже продана пісня: хто такі GENTLEMAD і чому важливо побачити їх дебютну роботу.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: GENTLEMAD – Самбука

GENTLEMAD

Гурт GENTLEMAD – це нова порція якісного українскього року. Для знайомства з широкою аудиторією музиканти обрали авторський трек “Самбука” і зняли на нього резонансну відеороботу, обравши на головну роль зірку українського кіно – Наталку Денисенко.

Попри те, що дебютний трек GENTLEMAD українці почули лише сьогодні, сам гурт
існує близько 3-ох років. Фронтмен Нікіта Чеканський та гітарист Сергій Кордюк обрали таку назву (від англ: gentle – «ніжний» та mad – «божевільний»), бо, як і сам гурт,
поєднують в собі два паралельні світи: рок та лірику, спокій та драйв.

«Самбука» – дуже особлива пісня. Це, в принципі, перша пісня, яка викликала у інших людей бажання зробити зі мною музику, мій проект. Коли її почули – запропонували робити щось своє, фактично, вона відкриває нам шлях у шоу-бізнес, – пояснює свій вибір фронтмен гурту Нікіта.

Він зізнається – трек написав в далекому 2011, більше того – “Самбуку” неодноразово
намагалися викупити популярні артисти, пропонуючи чималі кошти. Одного разу Нікіта
майже погодився на хороший гонорар, проте внутрішній голос в останній момент не
дав вдарити по руках.

Це була велика спокуса для мене, коли надходили пропозиції від артистів, які і тоді, і сьогодні займають топові місця у просторах нашого шоу-бізнесу. Але в останній момент мене ніби щось зупинило: подумав «нехай вона залишиться зі мною». Я не думав, що ще колись зможу повернутись у музику, проте сьогодні я щасливий, що зробив це, – згадує фронтмен GENTLEMAD.

Не дивлячись на назву, пісня абсолютно не “алкогольна”, не про зміну свідомості і навіть не про п’янкий стан. “Самбука” – про момент штучного піднесення і момент щастя.

Водночас із релізом треку “Самбука” відбулася і прем’єра однойменного кліпу, головною героїнею якого неочікувано стала популярна українська акторка, зірка серіалу «Кріпосна» і голос тої самої «Мавки» – Наталка Денисенко.

Мені одразу дуже сподобався текст і я зрозуміла, що пісня буде класна. Вона така
розважальна і романтична, мені таке подобається. Потім я отримала сюжет, який буде в кліпі. Я дуже люблю фільм «Справжній детектив»? і як тільки я побачила фото, в мене одразу в голові виплила асоціація саме з цим кіно. І одразу думка в голові : «О, вау, це може бути дійсно щось дуже гарне»? і я погодилась. Зараз насправді дуже мало таких творчих пропозицій, коли ти бачиш проект і розумієш “Я хочу бути його частиною”.

Взагалі я дуже люблю наших українських співаків, наші гурти. Я фанат наших молодих музикантів, тому і група GENTLEMAD також буде в моєму плейлисті, і я обовʼязково буду підтримувати хлопців, – зізналася Наталка Денисенко.

Денисенко так повірила в успіх натхненних рокерів, що погодилася на доволі відверту
роль. За сюжетом, Наталка – чарівна дівчина-піаністка, що закохала у себе головного
героя з перших секунд. Акторку у кліпі ми бачимо у відвертій червоній сукні, а потім, й
взагалі, – у ліжку з головним героєм.

Сенс кліпу глибинний: кохання може бути таким сильним, що головний герой проніс
його зі собою протягом всього життя, і навіть в старості ця історія наповнює його
світлом, про що свідчить останній кадр кліпу.

Авторами ідеї, як і треку, стали самі музиканти, а от втілити сміливий задум у
реальність допоміг режисер Ігор Троцький. Знімали в самому серці Києва великою командою з кількадесят людей. Все, аби переконатися, що головний меседж торкнеться серця кожного, хто подивиться відеороботу.

Цей кліп – справжній короткометражний фільм, наповнений глибинним сенсом, – переконані GENTLEMAD.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: GENTLEMAD – Самбука

GENTLEMAD_