TUMAZAR – In the Dark: Казка для дорослих в альтернативному Всесвіті

Назад

З кожним новим релізом TUMAZAR продовжує дивувати свою аудиторію нестандартними рішеннями в електронній музиці та сюрреалістичними відеороботами. Цього разу артист презентує кліп ‚In the Dark‘ з іронічним та місцями драматичним сюжетом дитячого ранкового спектаклю, учасниками якого стали дорослі казкові герої. В якийсь момент гра для них усіх стає справжньою, а правила жорстокими. 

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: TUMAZAR – In the Dark

TUMAZAR_7

Всі події у відеороботі ‘In The Dark’ відбуваються в альтернативному Всесвіті та відображають ставлення артиста до світу сьогодні. В очах співака він виглядає в міру веселим і злегка тривожним. 

За словами TUMAZAR, всі образи у його відео взяті з дитинства:

Пісня In the Dark — про дитячі ігри дорослих людей і моє ставлення до них. Коли я був маленьким, моя мама на кожне свято вигадувала для мене різні цікаві костюми. Я був і вовком, і зайцем, і русаллом, і болотною кікіморою… Якщо подивитися глибше, кожен з цих персонажів наділений своїми особливими характеристиками. А які між ними всіма складаються відносини – окрема історія для кліпу. Вийшло іронічно, драматично та абсурдно — так, як буває в дорослому житті.

У своїй новій відеороботі TUMAZAR запрошує кожного підглянути за дорослим життям казкових персонажів, де Русалка, Заєць та Вовк потрапляють у любовний трикутник, а їх танець у темряві відображає гіркоту від нерозділеного кохання.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: TUMAZAR – In the Dark

TUMAZAR_1