TUMAZAR презентує провокативне відео “БДСМ”

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

“БДСМ” – це глибока емоційна подорож, в якій TUMAZAR розглядає тему свободи та взаємин між людьми, що виходять за межі звичайного та прийнятного.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: TUMAZAR – БДСМ

TUMAZAR

“Мої ліки вже не діють”, – звучить як спроба змінити щось у рутинному житті та малює образ людини, що вже втомилася від звичайних методів впливу та намагається відкрити для себе щось нове. Це мить, коли все виглядає як спроба втекти від себе.

У тексті простежується тема свободи, сексуальності та взаємин, про які не говорять на загал. “БДСМ” – це своєрідна спроба розібратися у складних почуттях та бажаннях. Це як малювати стрілки під очима, випивати каву до кінця, відчувати, як серце лоскоче вже за опівдні. Це не про прості зустрічі, а про відчуття величезного енергетичного напруження, – розповідає TUMAZAR.

“БДСМ” – це маніфест відкритості, відваги та спроби зрозуміти себе та інших через відносини, які виходять за рамки звичайного. 

“Не знаю, чи ти була чемна” – зізнання героя в тому, що ці відносини не про правду чи брехню, а про щось більше, ніж слова. Це про відчуття, яке закипає, мов отрута, і розкриває любов у її найекстремальніших проявах.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: TUMAZAR – БДСМ

TUMAZAR1