KALUSH та Jerry Heil представляють руйнують “Стіни”

Назад
Родина Шоу-бізнес

Гурт KALUSH та співачка Jerry Heil присвятили нову пісню перемозі України у війні.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: KALUSH & JERRY HEIL – СТІНИ

 

cover-JxK-stiny-accept

На відміну від інших фітів, куплет Jerry Heil написаний від імені молодого хлопця. Таким чином, за словами артистки,  хотілось підкреслити контраст і показати, що співає вона не від свого імені.

Перше проведення приспіву спантеличує: «не вернусь на весні». Невже хлопець загинув? Але так як його образ — це символ мого незламного народу в пісні, то в другому приспіві звучить пояснення: «Я повернусь  —  і випаде сніг», а в епілозі —  «я вернусь, як коси торкнуться стебел». Тобто він вистоїть і принесе перемогу додому влітку, і випаде сніг як символ чуда, – розповідає Jerry Heil.

Також додає символізму наявність у пісні рядків з обрядової української народної творчості “Зеленеє жито, зелене”.

Ми віримо у скору перемогу України! І наступна наша пісня обов’язково буде про це. Сьогодні ж ми хочемо заспівати нашу з Джері пісню “Стіни”, яка, маємо надію, стане мантрою нашої перемоги вже цього літа, – говорить лідер KALUSH, Олег Псюк.

За словами артистів, на їхній новий фіт чекало багато шанувальників, про що вони постійно писали у соцмережах і запитували на концертах.

Мені подобається наша синергія, подобається кач, який Олег вміє створити на сцені і його унікальний стиль виконання. Сподіваюся найближчим часом записати ще одну пісню — але вже переможну! – говорить про співпрацю з лідером KALUSH Jerry Heil.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: KALUSH & JERRY HEIL – СТІНИ