Тіна Кароль на обкладинці ELLE

Назад
Стиль Шоу-бізнес

Тіна Кароль стала героїнею обкладинки українського журналу ELLE. Це другий друкований випуск видання з початку повномасштабної війни в Україні.

БІЛЬШЕ ФОТО

ВІДЕО ЗЙОМКИ 

238_ELLE_UA_spring23_print cover

ELLE присвятив співачці одразу дві обкладинки: друковану версію журналу та альтернативну didgital cover. Без гриму, справжня, зворушлива, щира Тіна – саме такою поп-діва постає в фотосесії ELLE, знятій на плівку.

Tina Karol_ELLE 12

 

Попри війну ми продовжуємо жити, творити і захищати ДНК нашої країни. Сьогодні вкрай важливо жити в ногу з часом, відчувати його пульс. Актуальна тенденція цього дня: щирість і “трушність”, бути собою, бути справжньою, бути сміливою. Я пишаюся командою ELLE, яка підтримала ідею знімання на плівку, що підкреслила наше спільне відчуття щирості навіть у фотографії. Час напівміри та напівтонів минув, – коментує обкладинку Тіна Кароль.

Tina Karol_ELLE 01

Залишатися вірною собі — догма, якої Тіна Кароль дотримуватися впродовж усього свого творчого шляху:

Війна для мене розпочалася 2014 року. І що б мені не пропонували на тому кінці телефону, жодних компромісів не могло бути. Для мене не новина — бути патріоткою. Не новина — бути з Україною. Я не прокинулася з прозрінням, які неадекватні в нас сусіди. Це було зрозуміло ще десять років тому, якщо не раніше, – ділиться Тіна в інтервʼю ELLE.

Співачка має амбітні плани зруйнувати залізну завісу, якою нас навмисне відділила колись росія від світового шоу-бізнесу:

Сьогодні, на мою думку, серце планети б’ється в Україні. Бо така частота емоційних скорочень відбувається саме на нашій території. Тому ми мусимо нести нашу культуру в світ одним масованим фронтом.

БІЛЬШЕ ФОТО

ВІДЕО ЗЙОМКИ 

Tina Karol_ELLE 09