DEMCHUK презентував пісню-зізнання «Терпіти не можу»

Назад
Шоу-бізнес

Розриває душу на частини — нова пісня DEMCHUK «Терпіти не можу» стала найвідвертішою роботою артиста за всю його музичну творчість. Чуттєве виконання треку на надриві, десь на рівні почуттів стало дзеркалом внутрішнього конфлікту співака. 

СЛУХАЄМО: DEMCHUK – Терпіти не можу

DEMCHUK_2

«Терпіти не можу» — це трек про любов на межі божевілля. Герой пісні відштовхує все те, що любить, але знає, що не зможе вічно приховувати свої почуття. 

Цього разу я написав трек про самого себе, вивернув душу. Ось такий він я — мінорний в душі, але з чистим серцем. Любов може як підносити нас до небес та окриляти, так і повільно вбивати. Я постійно ходжу ніби по лезу ножа, боячись отримати чергові шрами від свого кохання. Ніби постійно чекаю, що от-от щось піде не так, наче не заслуговую на щастя, розповів DEMCHUK

DEMCHUK_4

“Якщо це кохання — напевно, потрібно сказати” — під проникливу мелодію співак зізнається, що готовий відкритись своїм почуттям. Тільки відчувши справжнє кохання, він відмовився від колишнього способу життя і готовий змінюватись заради своїх почуттів. Окрема увага — чуттєвим мелізмам та, звичайно, особливому тембру DEMCHUK, який щоразу потрапляє в серце слухачів.

СЛУХАЄМО: DEMCHUK – Терпіти не можу

DEMCHUK (1)