Анна Трінчер та DEMCHUK презентували пристрасний кліп на пісню «Цілуй»

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Блогерка, співачка Анна Трінчер та новий романтик країни DEMCHUK випустили спільну роботу «Цілуй».

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: АННА ТРІНЧЕР & DEMCHUK – ЦІЛУЙ

DEMCHUK_Трінчер3

Сюжет кліпу розгортається у ресторані, де між головними героями раптово виникає особлива хімія. У ролі спокусливої красуні офіціантки — співачка Анна Трінчер, а загадковим незнайомцем виступив артист DEMCHUK. Вдвох вони, немов зачаровані, потрапляють в іншу реальність, де крім них не існує нікого навколо.

Наша відеоробота тільки доводить те, що кохання неможливе без перших секунд пристрасті та флірту, – коментує Анна Трінчер. – «Цілуй» — про те саме бажання, яке знаходиться всередині кожної людини, але відкривається тільки при зустрічі того самого, справжнього кохання.

Зйомки кліпу проходили у закритому ресторані всю ніч, з пізнього вечора до завершення комендантської години. Режисером відео став Антон Пожидаєв

“Цілуй” — це не просто відеокліп, це наша спроба передати відчуття магії та пристрасті, що переживають наші з Анею герої у своєму нічному рандеву, – розповів DEMCHUK. – Нехай кожен, хто подивиться кліп, дозволить собі шаленіти від кохання та віддаватися моменту, коли закоханість накриває. 


ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: АННА ТРІНЧЕР & DEMCHUK – ЦІЛУЙ

DEMCHUK_Трінчер