СЕРГІЙ БАБКІН -127МА: прем’єра відео

Назад
Родина Шоу-бізнес

Прем’єра mood-відео на пісню Сергія Бабкіна “127МА”. Відео зроблено у тісній колаборації з прес-службою 127-ї Окремої бригади Сил ТрО  ЗСУ , яка не тільки надала архіви, а й взяла на себе монтаж ролику

СЛУХАЄМО І ДИВИМОСЬ: СЕРГІЙ БАБКІН – 127МА

Babkin_N1

Композиція була написана на прохання командира 127-ї Окремої бригади Сил ТрО ЗСУ Харкова, рідного міста Сергія. Ідея композиції виникла у лютому, коли співак відвідав з концертами розташування військової частини. Окрім самого Бабкіна та його музикантів в запису взяли участь і бійці бригади. На початку треку можна почути справжні переговори українських воїнів закритими лініями зв’язку, а у відео побачити реальні кадри бойових дій з архіву 127-ї бригади.

Сергій Бабкін:

Для мене важливо, що це відео виходить саме у День Героїв, у день, коли ми вшановуємо захисників України, які продовжують свій бій за волю нашої країни. Я дуже хочу, щоб ця пісня допомагала піднімати бойовий дух всім, хто зараз захищає нашу незалежність, наші землі. У світі не вистачить слів, щоб  висловити усю вдячність, яка є в моєму серці. Дякую моїй рідній 127-й і всім ЗСУ!  Для мене честь написати пісню для справжніх героїв.

IMG_5775 (2)

127 Окрема бригада Сил ТрО ЗСУ перебуває у складі Регіонального управління «Схід» Сил ТрО. Її батальйони брали участь у боях за Харків та у Слобожанському контрнаступі ЗСУ у вересні 2022 року. Зараз вона чинить героїчний опір ворогу на Бахмутському напрямку. Подружжя Бабкіних опікуються цим підрозділом з осені 2022-го, віддаючи на його потреби більшу частину гонорарів за концерти. У лютому, під час виступу у Харкові командир бригади Роман Грищенко вручив Сергію та Сніжані нагрудні знаки – почесні відзнаки за піднесення морально-психологічного стану та бойового духу особового складу.

Нагадуємо, на початку літа Сергій Бабкін вирушає у другу частину благодійного туру містами України. Він зіграє шість концертів у форматі квартирників. Турне розпочнеться 4 червня виступом у Вінниці. Також заплановано виступи в Білій Церкві, Харкові, Кривому Розі, Сумах та Києві. До програми увійдуть як найпопулярніші пісні Бабкіна, так і новітні композиції, народжені вже під час війни. Кошти, зібрані на концертах, Сергій спрямує 127-й Окремій бригаді сил ТрО ЗСУ Харкова. 

 

Перша частина туру відбулася у лютому 2023-го. Співак дав 12 концертів в 11 містах. Загалом від початку повномасштабного вторгнення Бабкін зіграв близько 80 благодійних концертів в Україні, США, Канаді, Німеччині, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, Грузії, Туреччині, Швейцарії, Ірландії, Іспанії та на Кіпрі як у складі проекту “Доброго вечора, ми з України!”, так і сольно, а гроші за виступи спрямував волонтерським організаціям, які опікуються жителями та ТрО Харківщини. 

СЛУХАЄМО І ДИВИМОСЬ: СЕРГІЙ БАБКІН – 127МА

Babkin_127