KiRA MAZUR презентувала альбом «ЖИВА»

Назад
Шоу-бизнес

KiRA MAZUR_cover_ЖИВАЗакохана в експерименти над музикою та власною зовнішністю, KiRA MAZUR знову здивувала шанувальників.

Цього разу співачка вирішила екранізувати кожен трек свого нового EP-альбому, який вже доступний для прослуховування на всіх цифрових майданчиках.

Це другий альбом української співачки, який складається з 6-ти треків, що пов’язані між собою однією історією.

 «У моєму житті все відбувається якимись хвилями. Змінюється щось всередині і від цього змінюється моя музика. EP-альбом «ЖИВА» — дуже символічний. Він щирий та справжній. Під нього хочеться танцювати … — до чого я, до речі, і прийшла.

Багато хто встиг помітити, що я дуже люблю ставити для себе нові рекорди (сміється). І на цей раз, в моє життя прийшли ще й танці. І ми з командою вирішили не просто презентувати новий альбом, а ще й супроводити кожен трек танцювальної відео-історією.

За два тижні ми поставили хореографію, вивчили її, кожен день репетирували, зібрали команду і зняли за добу 5 кліпів (тримається за голову, сміється). Я практично весь цей час не спала. Але воно того варте!

Більш того, наша концертна програма повністю оновилася. І тепер все, що буде відбуватися на сцені — це абсолютно нова KiRA MAZUR.

Її ми, частково, і покажемо в нашій відео-роботі, яка поступово почне з’являтися на моєму YouTube-каналі вже зовсім скоро. А поки рекомендую всім слухати «ЖИВУ» і танцювати», — ділиться своїми враженнями артистка.

Також, бонусом нового EP-альбому KiRA MAZUR «ЖИВА» стала кавер-версія пісні відомого українського композитора Миколи Мозгового — «Гей, музики», з якою Кіра виступала 1 вересня на концерті його пам’яті в Київському Палаці Спорту.

KiRA MAZUR в соціальних мережах:

YouTube

Facebook

Instagram