Кохання під час війни: Макс Барських та ETOLUBOV презентують спільну пісню «Римую»

Назад
Родина Шоу-бізнес

Саундтрек людяності та теплих почуттів, які не в змозі загасити навіть війна. Саме так можна описати «Римую» – дует Макса Барських та української співачки ETOLUBOV.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: MAX BARSKIH & ETOLUBOV – РИМУЮ

Max_Barskih_ETOLUBOV

Спільна пісня Макса Барських та ETOLUBOV – це чуттєве послання до всіх українських пар, яким вдалося попри численні обставини знайти чи зберегти своє кохання. 

ETOLUBOV:

Сьогодні мільйони українців розлучені відстанню. Єдиний зв’язок з коханими, що в нас лишається – це екрани мобільних телефонів. “Римую” – пісня про всіх, хто плекає свої почуття, не зважаючи на випробування відстанню.  

МАКС БАРСЬКИХ:

Сьогодні війна йде на всіх фронтах. У музиці важливо, щоб українське слово та рима знаходили нову форму, стаючи ближчими до сприйняття сучасної молоді. Разом з Любов’ю ми прагнули створити чуттєвий і водночас по-справжньому український поп-трек. Я переконаний, що наша мова може і має звучати сучасно.

Виконавці також впевнені, що музика повинна не лише духовно лікувати та зцілювати, але й допомагати доброю справою. Тому, весь прибуток з монетизації від переглядів та прослуховувань «Римую» буде перерахований до благодійного фонду DOLI, який заснувала ETOLUBOV для допомоги постраждалим від війни українським сім’ям. 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: MAX BARSKIH & ETOLUBOV – РИМУЮ

обкладинка синглу