KOVALEVSKiY & RAPHAiL – АЛЕ АЛЕ: українська відповідь «кальяному репу»

Назад
Шоу-бізнес

Яскраві представники «кальяного репу» в Україні KOVALEVSKiY & RAPHAiL презентують свою першу пісню.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: KOVALEVSKiY & RAPHAiL – АЛЕ АЛЕ

KOVALEVSKiY & RAPHAiL - АЛЕ АЛЕ (1)

«Кальяний реп» асоціюється з мелодійністю, особливим вайбом та легкістю. На перших місцях майже всіх відомих музичних чартів зазвичай пісні саме цього жанру. Але всі вони належать співакам країни-агресора: HammAli & Navai, Jony та іншим.

KOVALEVSKiY & RAPHAiL саме ті, на кого ми чекали. Слухай українське! Вони прийшли з новим синглом, щоб вітчизняний слухач перестав слухати ворожу музику і насолоджувався рідною мовою.Гурт з’явився зовсім нещодавно, але вже встиг отримати прихильників по всій країні. У своїх піснях артисти висвітлюють труднощі почуттів, справжнього кохання. У поєднанні з мелодійною музикою їх хочеться слухати знов і знов.KOVALEVSKiY & RAPHAiL – це нове звучання у світі української музики.

Сингл «АЛЕ АЛЕ» про біль, який іноді приносить кохання. Коли людей охоплюють почуття, вони не розуміють, наскільки різними вони можуть бути. Але з часом це стає все ж таки помітним. І тоді постає питання: а що робити далі? «Разом нам зле, і окремо нам зле». Яке рішення прийняти? Кожен, хто пройшов через труднощі вибору: залишитись разом, чи відпустити кохану людину, як би не було тяжко, згадає свою історію.

«АЛЕ АЛЕ» не залишить байдужими жіночі серця. Над створенням синглу також працювали топові продюсери: Євген Тріплов та Сергій Ранов.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: KOVALEVSKiY & RAPHAiL – АЛЕ АЛЕ

KOVALEVSKiY & RAPHAiL - АЛЕ АЛЕ (2)