КРАСА КРАЇНИ 2020 – образ сучасної української жінки

Назад
Мероприятия Шоу-бизнес

КРАСА КРАЇНИ 202012 вересня в TAO Event Hall («Арена Сіті») відбудеться суперфінал Національного конкурсу «КРАСА КРАЇНИ 2020».

Традиційно буде визначено переможницю, яка представить Україну на міжнародній арені світового конкурсу «Mrs GLOBE 2020». Він відбудеться в китайському місті Шеньчжень у грудні 2020 року. За титул «НАЙКРАСИВІШОЇ ЖІНКИ ПЛАНЕТИ» змагатимуться учасниці з понад 75 країн світу!

Основна місія Національного конкурсу «КРАСА КРАЇНИ» – створити у суспільстві образ сучасної української жінки. Успішної, обдарованої, вихованої, у якій гармонійно поєднуються зовнішня краса та сильна особистість.

У 2020 році конкурс відбудеться вже вдруге. У минулому, дебютному, перемогу отримала викладачка університету і науковий співробітник Олена Жагловська з міста Вінниця. На світовій арені вона увійшла в ТОП-30 найкрасивіших жінок Земної кулі й отримала титул «Мотиватор року». Організаторка конкурсу й автор ідеї «КРАСА КРАЇНИ 2020» Ірина Келлер також брала участь у міжнародному конкурсі «Mrs GLOBE» у 2017 році та посіла 2 місце в рейтингу найкрасивіших жінок світу, завоювавши для України титул Першої Віце-місіс Земної кулі 2018. Ірина підкреслює: «На мою думку, справжня жінка – та, яка має життєвий досвід і з ним може ставати на шлях Королеви, досягаючи нових вершин». Тож протягом останніх 12 місяців фіналістки проєкту «КРАСА КРАЇНИ 2020» готувалися до фіналу: здобували нові знання, брали участь у благодійних, спортивних та арттерапевтичних заходах.

Переможницю обиратимуть професіонали з різних сфер діяльності: дизайнер одягу Жан Гріцфельдт; засновниця галереї Spivakovska ART:EGO та CEO «Бренд Року» Ліка Співаковська; художній керівник театру «Актор» Слава Жила; заслужена журналістка України Марина Кінах; діячка культури та Міс Україна 1995 Влада Литовченко, Міс Україна 2008, модель і телеведуча Ірина Журавська та інші.

Хедлайнером вечора стане популярний український співак ALEKSEEV. Атмосферу вечора підтримуватимуть ведучі Габріела Массанга та Саша Марк.

ALEKSEEV