Легендарний Містер Фрімен заговорив по-українськи в студії MART Sound

Назад
Шоу-бизнес

Mr.-Freeman-UA_MART-Sound-350x250У Київській студії звукозапису MART Sound Production озвучили українською культового анімованого персонажа — Mr.Freeman.

— Ми вдячні творцям легендарної онлайн-анімації Mr.Freeman за можливість спільно реалізувати наші професійні навички рідною мовою, що особливо важливо сьогодні, — говорить засновник MART Sound, саундпродюсер Олексій Мазур. — За допомогою кращих українських фахівців ми озвучили культового віртуального персонажа. Окрема подяка українському голосу Містера Фрімена — талановитому актору Олександру Погребняку, режисеру дубляжу і перекладачу — Лідії Громовенко, а також нашій команді — компанії MOLA group.

Mr.Freeman (укр. Пан Вільна-Людина) — головний персонаж чорно-білих анімаційніх роликів, які вперше з’явилися на YouTube 21 вересня 2009 року та завоювали неабияку популярність в Інтернеті. В основі роликів — монологи, що у жорсткій формі критикують спосіб життя сучасної людини.

Серії мультфільму містять безліч різних символів і натяків. Наприклад, Фрімен може поставати в образі, що містить стереотипні риси будь-яких конкретних особистостей, деяких соціальних груп.

У серіях присутні також «25-ті кадри». Крім того, незначні, на перший погляд, деталі, які згодом перетворюються на знакові асоціації. Ці та багато інших деталей живлять безліч версій щодо особи Фрімена та його цілей.

Цього року зареєстровано канал Mr. Freeman (Українська), який є офіційною україномовною версією проекту.

MART Sound Production — студійний комплекс преміям-класу площею 300 м², який розташований в елітному районі історичного центру Києва — на Печерську.

Студія звукозапису з багаторічним досвідом і репутацією – серед лідерів столичної звукозаписної індустрії.