Олег Скрипка представить Україну у День Незалежності

Назад
Шоу-бизнес

oleg skripkaКожен по-своєму готується (або ж не готується) до 25 річниці незалежності нашої країни. Представники вітчизняного шоу-бізнесу намагаються подарувати своєму народу те. що вміють робити найкраще, — нову пісню! Олег Скрипка не став виключенням.

Авторами музики та слів пісні “УКРАЇНА”, написаної у стилі нео-етно рок, є Олег Скрипка та Євген Гапон — фронтмени українських гуртів «Воплі Відоплясова» і Nokturnal Mortum.

Серед митців, що підтримали наш проект, — відомий український художник Олег Шупляк, який зробив відеоряд на пісню “УКРАЇНА”. Він отримав визнання в Україні і світі як автор картин-ілюзій в техніці «Двовзори», де на одному полотні можна побачити не лише портрет, а й пейзаж або жанрову сцену.

“Ця пісня народжувалася довго і непросто. Ми намагалися укласти у неї власні переживання і очікування. Але життя в Україні вирує занадто швидко. Усі студійні аудіоверсії не встигали за цим виром… Фронтовий тур гурту ВВ із виступами в Авдіїівці, Мар’їнці та Костянтинівці ще більше змінив моє сприйняття світу. Там я побачив українських героїв. Це — алмази, кристально чисті та міцні. У порівнянні з ними кіношні супермени — хлопчаки для биття.

Я пишаюся тим, що живу на одній землі і дихаю одним повітрям із такими людьми” – розповідає Олега Скрипки – “Це відчуття надало нове звучання пісні “УКРАЇНА”, глибші слова та виразніші музичні відтінки. Я мрію, аби моє сприйняття рідної країни відчув серцем кожен із вас. Аби світла та героїчна Україна постала перед усіма нами. Адже Україна – це ти.

Саме це ми вкладаємо в меседж у назві нашого спільного проекту — “U-KRAINA”. Ця пісня є дарунком українським бійцям-атлантам, які тримають на своїх плечах мирне небо над Україною. А також – кожному українцю, який пишається своєю країною, уособлює із нею власну долю, своє майбутнє і несе відповідальність за неї”.

СЛУХАТИ ПІСНЮ