Олег Скрипка та Інгрід відкриють Cabaret de Charite у Києві

Назад

oleg skrypka22 травня Олег Скрипка презентує Великі французькі вечорниці — “Cabaret de Charite” у столичному готелі “Інтерконтиненталь”.

Це ексклюзивна подія мистецького життя столиці з атмосферою паризького кабаре, шармом Монмартра, вишуканою музикою та танцями у стилі легендарних французьких кабаре.

Французький шансон від Олега Скрипки та відомої співачки In-Grid – можливість доторкнутися у Києві до елегантної та витонченої мрії. Ця мрія – висока французька культура, що збагатила світ творчістю Ренуара, Едіт Піаф, Патріції Каас, Джо Дасена…

Мистецький проект Олега Скрипки відкриє публіці шарм музичної історії Франції, об’єднає тих, чиї серця завмирають від думки про батьківщину вишуканої кухні, моди, кабаре та шампанського…

Олег Скрипка виконає франкомовні хіти у несподіваних інтерпретаціях. Феміністичний марш «Rien De Rien», «Tombe la neige», «Padam, Padam» та багато інших. Спеціальні аранжування цих композицій занурять слухачів в атмосферу паризького мистецького кварталу. Дозволять відчути подих Монмартру, побачити вогняні спалахи течії вечірньої Сени, відчути колорит вуличних музик із Єлісейських полів. А вишукані французькі частування стануть приємною несподіванкою для кожного гостя.

«У кожної людини є дві Батьківщини – його власна та Франція» – стверджував Анрі де Берньє. Ця країна сприймається у світі як еталон європейської культури. Ми впевнені, що після відвідин Великих французьких вечорниць — “Cabaret de Charite” від Олега Скрипки ви повною мірою погодитеся із цим твердженням.

Захід є благодійним і проводиться на підтримку Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. На кошти від продажу квитків буде придбано медичне обладнання для маленьких пацієнтів із вадами серця. 

У програмі заходу:

— франкомовний виступ Олега Скрипки у супроводі бенду «Freedom jazz»;

— спеціально запрошений гість — співачка In-Grid;

-танцювальне кабаре-шоу від балету Олександра Лещенка — FORESIGHT;

— шоу фокусників;

— Луврський арт-вернісаж;

— променад живих статуй та ходулістів;

— знайомство із вишуканою французькою кухнею;

— розіграш подорожі до Франції