Прем’єра серіалу «100 тисяч хвилин разом» на «1+1»: зірки розповіли про секрети сімейних стосунків

Назад

На телеканалі «1+1» – прем’єра комедійного серіалу «100 тисяч хвилин разом» від Студії «Квартал 95». Напередодні прем’єри серіалу про подружнє життя ведучі «Сніданку з 1+1» поділилися власними секретами міцних стосунків із другою половинкою. 

Валентина ХамайкоВедуча «Сніданку. Вихідний» Валентина Хамайко, яка виховує разом із чоловіком четверо дітей, розповіла про власний досвід побудови щасливої сім’ї:

 Наші стосунки з чоловіком будувались не один день, звичайно, були і кризові моменти. Та головне ми навчились чути один одного, не боїмось говорити, якщо комусь з нас щось не подобається. Чути — це означає бути уважним до дрібниць, до маленьких моментів, з яких складається повсякденне життя. Якось я сказала, що дуже мерзну, вкладаючи дітей спати, і чоловік подарував мені теплу й ніжну піжаму. А я звернула увагу, якою сторінкою зачитався він, гортаючи гастрономічну енциклопедію. Так у нього з‘явився новий улюблений домашній делікатес. Це маленькі приклади, з який складаються щоденні емоції. А ще ми двоє купуємо квіти додому,  просто «для настрою» і прикрашаємо стіл. Взагалі ніколи не треба орієнтуватися на чужі ідеальні стосунки. Будуйте свої, бо те що для одного ідеальне, для іншого може бути нестерпним.

Неля ШовкоплясА от її колега, ведуча «Сніданку з 1+1» Неля Шовкопляс поділилася думкою стосовно того, наскільки важливо проводити спільний час наодинці з чоловіком:

 Я вважаю, що подружжю дуже важливо знаходити і проводити час удвох. Тому що, особливо, коли з’являються діти – все міняється місцями. Зміщуються всі пріоритети, і діти виходять на перше місце, на друге – чоловік, на третє – робота, і потім вже ти як особистість. А ви з чоловіком як пара відсуваєтеся ще більше на задній план, тому обов’язково потрібно проводити час разом. У вас можуть бути навіть різні хобі, але мені здається, що потрібно мати якийсь один загальний інтерес, який буде подобатися вам двом і більше вас об’єднувати.

 Нагадаємо, серіал розкаже історію подружжя, яке після 10 років шлюбу опинилось на 69 днів замкненим на карантині у власному будинку. Він – успішний пілот, вона – впевнена у собі фітнес-тренер. Чи зможуть ці два лідери пройти всі випробування самоізоляцією?

100 тисяч хвилин разом (4)Головні ролі виконують Руслан Ханумак і Даша Рибак. Цікаво, що режисером стрічки став Руслан Ханумак, який і виконав головну чоловічу роль.

Спеціально для серіалу україно-болівійська співачка Michelle Andrade та Позитив записали трек. Цікаво, що це перша пісня, яку Позитив випустив після завершення роботи у гурті «Время и Стекло».