QUEST PISTOLS: “Божевільна” спроба повернутися по-українськи

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

QUEST PISTOLS повертаються з ностальгічними нотами минулої творчості у композиції “Божевільна”. Це зухвала енергія, яка повинна допомогти трійці у новому етапі спільного існування.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: QUEST PISTOLS – Божевільна

IMG_4190

“Божевільна” підкреслює виразність індивідуального стилю QUEST PISTOLS, водночас відкриваючи нові грані їх творчості. Новий сингл відображає вибухову суміш драйвового саунду та самовираження у процесі затяжного прощання. Жива, оголена емоція сексуальної пристрасті у непростих стосунках.

Довгоочікуване повернення зі справжнім музичним втіленням адреналіну та божевілля. Вона – одержима та шалена, тримає кожного у своїх кайданах, а він, не дивлячись ні на що, хоче останній раз відчути її тепло. Нова робота – це про внутрішню боротьбу, пристрасть, але і про неминучість розставання, внаслідок якого кристалізується справжня свобода та особиста ідентичність.

Разом з довгоочікуваною премʼєрою треку, хлопці презентують динамічний кліп. Візуалізація вийшла надзвичайно наповненою: провокативні образи, інтригуючі повороти, гра світла і, звісно ж, хореографічна лінія, від якої неможливо відірвати погляд. 

Танцювальна відвертість, як терапія самопрояву. Важливо, не втратити контакт із собою, з яскравою блискавкою живого таланту, яка завжди наповнює людину енергію для виконання найсміливіших ідей і життєвих задач. Це енергійне відео про скажених людей, загублених у часі, просторі та моторошних стосунках. Жива, оголена емоція сексуальної пристрасті провокує, притягує увагу, але не дає відповідей і надій. Ми просто “викрикуємо” рухами тіла весь біль та втому, намагаючись позбутися реальності, яка сковує розум у нерухомості, – поділився Антон Савлепов.

Режисером кліпу “Божевільна” став відомий не лише в Україні, а й у Європі, кліпмейкер Максим Гетьман. Завдяки його баченню і підходу до творчості музикантам вдалося втілити задумане у реальність:

Як на мене, це відео сповнене тривогою, адже розлучення – це момент, коли руйнується світ навколо і тобі немає, чим дихати. Саме такі емоції ми намагалися передати піснею і хотіли відтворити їх у нашому відеокліпі. Максим дуже талановитий режисер, який відчув нас і наш новий трек. Його бачення зображення і дії у кадрі дуже органічні відносно пісні. Тому дивіться відео і насолоджуйтесь, адже це справжній оргазм для вух і очей. Це надвідверта розмова з глядачем або ж, якщо хочете, естетичне порно, – розповів Микита Горюк про нову роботу гурту QUEST PISTOLS.

У кліпі символічно руйнуються всі кайдани та надумані стереотипи. Потужний звʼязок назавжди розірвано. Кожен з героїв відео роботи набуває омріяну волю від почуттів та страждань.

 

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: QUEST PISTOLS – Божевільна

IMG_4191