Сергій Притула подарував мандаринову радість

Назад
Шоу-бизнес

21.12 _Новый год_Подарки_Сергей Притула (4)Напередодні головного зимового свята — Нового року — представники шоу-бізу зазвичай згадують різноманітні дива, що траплялись із ними. А ось телеведучий Нового канала та «очільник» гумор-шоу «Вар’яти» Сергій Притула із задоволенням вкотре розповідає таку просту, але незвичайну історію:

-Десь у 2002-2003-му, першого січня, приблизно о 5:30 ранку, я в костюмі Діда Мороза йшов пішки на роботу на радіо по набережній тернопільського ставу, – згадує ведучий Нового каналу. – Чому в костюмі? Бо я йшов на ранковий ефір і планував привітати
діджеїв, які здавали нічну зміну. Попереду мене йшла бабуся з онуком (років 6-7). Хлопчик помітив мене, і, йдучи, постійно озирався, смикав бабусю за рукав і казав: «Бубусю, дивись! Дід Мороз!!! Справжній!!!».

Коли я наздогнав цю парочку, то окликнув хлопчика, запитав, як його звати, і чи він був цього року чемний. Отримавши стверджувальну відповідь, я заліз у свою торбину, вийняв пакунок із мандаринами і
вручив хлопчику! Після чого гордо попрямував далі. Дитина була щаслива.

А мої колеги зранку закусували алкоголь без мандаринів. Минуло вже багато років, я робив безліч подарунків, дорогих і не дуже. Та очі того хлопчика, що світилися радістю від 1,5 кг мандаринів, чомусь не можу забути й досі.

Про неймовірні новорічні пригоди Олі Полякової та Олега Винника читайте у НОВИНАХ STARBOM