5 книг для керування емоціями

Назад
Дозвілля

Емоційна стійкість, сфокусована увага та стабілізація свідомості — це не привілеї, анеобхідність. Особливо під час війни. Керувати потоком неспокійних думок і емоцій, якими у ці складні часи переповнена кожна людина, — дуже корисна навичка. Прокачати її можна за допомогою книг, які порадила психологиня та учасниця реаліті Нового каналу «Пара на мільйон» Катя Гурська.

20_10_Пара_на_мільйон_сексологиня_книги (1)

У цих книгах — жодних міфів та обіцянок. Лише практичні навички, які допоможуть впоратися з болем та стресом, знизити тривожність, заспокоїти розум та позбутися ментальних пасток, — запевнила учасниця реаліті Нового каналу.

1. Відьямала Берч, Денні Пенман — «Свідома медитація: практичний посібник зі зняття болю та зниження стресу». Ця книга містить прості практики, які ви можете застосовувати у повсякденному житті, щоб боротися з болем та стресом. Восьмитижнева програма, що становить основу книги, потребує лише 10-20 хвилин на день.

2. Марк Вільямс, Денні Пенман — «Свідомість. Як знайти гармонію в нашому божевільному світі». Ця методика не лише сприяє лікуванню та попередженню депресій, а й допомагає впоратися з викликами сучасного ритму життя. Застосовуючи запропоновані в книзі медитативні практики лише по 10-20 хвилин на день, ви зможете зменшити рівень стресу, занепокоєння, дратівливості, а також розвинути пам’ять, творчі здібності, реакцію, увагу та самоконтроль.

3. Деніел Дж. Сігел — «Майндсайт. Нова наука особистої трансформації». Автор розповідає про важливу навичку, що сприяє позитивним змінам у вашому мозку і, як наслідок, житті. Ця навичка — здатність сприймати свій внутрішній світ і фокусувати увагу на власній свідомості, абстрагуватися від внутрішнього «автопілота».

4. Джон Кабат-Зінн — «Практика медитації, або Мистецтво справжнього моменту». Автор допомагає зрозуміти саму сутність медитації.

5. Деніел Дж. Сігел — «Уважний мозок». Ця книга про те, як влаштований головний мозок, та про природу свідомості. Вона досліджує медитацію та різні практики, а також поєднує дані наукових досліджень про мозок з практикою усвідомленості та чуттєвого сприйняття.

20_10_Пара на мільйон_Книги (джерело - pixabay)