АЛЬО-НА! відправила Віктора Бронюка на дискотеку

Назад
Шоу-бизнес

TIK-alyona!_2239На старті всеукраїнського туру EURODВІЖН кращий святковий гурт України – ТІК – презентував черговий блокбастер – відеокомпроМАТ на новий хіт АЛЬО-НА!

— Завдяки зйомкам кліпу АЛЬО-НА! нарешті на дискотеці побував! – сміється лідер гурту ТІК Віктор Бронюк . – Нічні денс-двіжухи у клубах – не моє. Навіть за часів бурної молодості я більше любив посиденьки з гітарою у руках, коли у гарній компанії сам собі створюєш музику і атмосферу.

Але разом з відомою білявкою – актрисою гумористичного «Дизель Шоу» Яною Глущенко, яка втілила в нашому відео образ відривної офісної феї Альони,  дискотека мені сподобалась! Насміялися і подуркували у кадрі з радістю! Власне, саме позитив і гумор – основна ідея нашого нового кліпу.

БІЛЬШЕ ФОТО

Знімали його взимку якраз у розпал новорічних корпоративів. Тому атмосфера довкола у всіх закладах була такою ж, як у нас на зйомках. Найбільше тепер отримуємо відгуків від менеджерів, які самі себе називають «офісним планктоном».

Кажуть, кліп – саме з життя! Ну і вже маємо колекцію історій про Альон. Хоч ми й не планували асоціювати пісню з володарками цього імені, люди все одно сприймають пісню АЛЬО-НА! як продовження пісні Свєта, Сірожине пірожине і нашого іменного тренду. Люди впізнають себе, зайвий раз посміхаються – і це головне!

ТІК — АЛЬО-НА! дивитись відео