Анастасия Приходько отказалась от «Мамы»

Назад
Шоу-бизнес

anastasia prihodkoС самого начала конфликта между Россией и Украиной победительница «Фабрики звезд» под продюсированием Константина Меладзе заявила о своей однозначной гражданской позиции.

Анастасия Приходько ездит в АТО с концертами, не стесняется резко высказываться в адрес коллег по шоу-бизнесу, которые, на ее взгляд, руководствуются совсем не патриотическими чувствами, соглашаясь дать концерт в России.

А вчера Анастасия написала пост, в котором навсегда отказалсь от российской аудитории:

«Дорогі мої друзі,хочу подякувати Вам за підтримку мого нового існування, за те як тепло ви сприйняли мої пісні, мою музику! Я все буду робити для того, щоб народитися в Україні як співачка , я все почала з початку, всі знають що мій шлях розпочався саме з Росії і як співачка я народилася саме там! І всі дізналися що я є))) Але, мені всі добре знають від Росії нічого не треба, ні слави, ні визнання, і головне що вони кажуть що » наша»! Ні я Українка, моє прізвище Приходько! І коли я вперше у житті заспівала власні пісні, я зрозуміла що я можу достукатися до Ваших сердец саме моїм баченням світу у текстах.Ви дали мені нове життя своїми оплесками,і коли на біс я заспівала власну пісню » А там» я зрозуміла що я можу як мала дитини ходити сама без підтримки, і цих емоцій я Вам не передам, я вдячна Вам за це! І відтепер я офіційно відмовляюсь від пісні » Мамо»! Я більше її не співатиму на своїх виступах! І саме я зрозуміла це на концерті у Кузнецовську , я просто її викреслила коли складала програму,чому? Томущо я представляла с цією піснею Росію, і для мене ця пісня загубленна на завжди, я її більше не відчуваю не рузумію, а обманювати Вас і видавати фальшиві емоції не можу!!! Я хочу народитись як співачка в Україні, тому мені зараз дуже потрібна Ваша підтримка! Все що я роблю , роблю для Вас! Дякую що ви у мене є! Щиро і назавжди Ваша Анастасія Українка Приходько!»