Анна Добриднєва презентує емоційну пісню “Ми з України”

Назад
Родина Шоу-бізнес

Відома українська співачка та волонтерка Анна Добриднєва випускає життєстверджуючу роботу “Ми з України”. Це благодійний проект, який підтримали творчі волонтери – студія звукозапису «Govor Production» і режисерка Світлана Михайленко. 100% роялті з пісні будуть направлені на допомогу ЗСУ. Тож кожне ваше прослуховування і перегляд – це потужний донат!

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Анна Добриднєва – Ми з України

анна добриднєва_ми з україни_обкладинка

Ця пісня – вдячність нашим Героям та підтримка всім українцям! «Історію пишуть звичайні люди» – слова про те, що кожен свідомий українець щодня робить надважливий внесок у нашу Велику Перемогу. Ми сильні, ми згуртовані, як ніколи. Ми – одне ціле, – коментує Анна Добриднєва.

Воїн, який знявся у відео – доброволець, що з першого дня захищає Україну, служить у Добровольчому батальйоні Госпітальєри у найгарячіших точках України.

Зауважимо, що пісня “Ми з України” – третя композиція, яку співачка випускає за час повномасштабної війни, і роботу над якою Анна встигла поєднати з постійними благодійними виступами по всій країні та плідною волонтерською діяльністю.

 

анна добриднєва_ми з україни_
Про діяльність артистки під час війни:

Анна Добриднєва волонтер культурного фронту. Співачка свідомо залишилися в Україні, щоб бути з українським народом у найскладніші часи. Щоб допомагати і підтримувати. Від початку війни вона дала понад 100 благодійних концертів у 13 областях України, взяла участь у численних доброчинних заходах на підтримку ВПО, медиків, діток, військових і всіх мирних жителів України.

На початку війни Анна з деякими українськими артистами об’єдналася в творче комьюніті – «Команду А». Це соціальний благодійний проект спрямований на допомогу Україні. Кошти, зібрані «Командою А» на благодійний концертах перераховуються на допомогу ЗСУ.

Зараз у «Команди А» триває всеукраїнський благодійний тур «Дорога до перемоги!» де збираються донати на потреби 95 ГШБ

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Анна Добриднєва – Ми з України