Денис Путінцев — про MARUV на «Євробаченні»

Назад
Шоу-бизнес

maruvofficial_51616710_387596771789215_3635583076809627439_nВчора стало відомо, що співачка MARUV не представлятиме Україну на пісенному конкурсі «Євробачення 2019». І справа не у відмові виконавиці.

Нагадаємо, минулої суботи стало відоме ім’я переможця національного відбору на «Євробачення». Найбільшу підтримку телеглядачів отримала співачка MARUV.

Втім, НСТУ, що, власне, відповідає за участь України у цьому конкурсі, не влаштувала наявність виступів артистки у Російській Федерації. У контракті, що мала підписати MARUV, одним із пунктів значилася відмова від російських концертів.

Дивіться ВІДЕО

Як заявила сама виконавиця, для неї не було проблемою скасувати російські гастролі. Однак вона не бажає, аби її використовували як інструмент у політичних іграх. Адже, як розповіла MARUV, згідно з умовами контракту вона мала виголошувати зі сцени певні гасла. Було у контракті іще декілька «дивних» пунктів. Тож, MARUV не підписала документ.

Таким чином, українські ЗМІ отримали великий та жирнючий привід для усіляких спецвипусків, круглих столів та інших обговорень в очікуванні оголошення імені нового представника України на європейському конкурсі.

Дивіться ВІДЕО

денис путинцевУ цьому питанні цікавою видається думка не лише тих експертів, які безпосередньо пов’язані із «Євробаченням». Чимало корисного можуть розповісти і ті, хто давно працює у сфері українського шоу-бізнесу. Та знають його зсередини.

Вчора в ефір Громадського Телебачення вийшла програма «Нині вже». І серед актуальних тем однією із перших обговорювали скандал навкого участі України у «Євробаченні». До студії завітали радник Міністра культури України Анжеліка Руницька. А також продюсер, медіамен, музикант, актор, засновник промо-компанії STARBOM.COMpany Денис Путінцев.

Дивіться ЗАПИС ЕФІРА