Фільм «Вулкан»: дивитись в Україні з 4 квітня

Назад
Шоу-бизнес

VOLCANO_Still5_Khrystyna-Deilyk-as-Marushka_Credits-Vadym-Ilkov4 квітня 2019 року українські глядачі зможуть побачити у прокаті драму з елементами комедії режисера Романа Бондарчука “Вулкан”.

Світова прем’єра стрічки відбулась 1 липня 2018 року на Міжнародному Кінофестивалі у Карлових Варах. За своє фестивальне життя команда проекту здобула сім престижних нагород та отримала схвальні відгуки критиків.

ВУЛКАН — дивитись трейлер

Зокрема, режисер фільму, Роман Бондарчук, став лауреатом цьогорічної Шевченківської премії.

VOLCANO_Still7_Credits-Vadym-IlkovМіжнародне видання The Hollywood Reporter помітило у “Вулкані” «нотки похмурого абсурдизму Девіда Лінча, а також деякі приємні карнавальні інтерлюдії, що нагадують Федеріко Фелліні, Еміра Кустуріцу та навіть Уеса Андерсона».

ВУЛКАН — дивитись трейлер

VOLCANO_Still2_Serhiy-Stepansky-as-Lukas_Credits-Vadym-IlkovФільм розповідає про перекладача ОБСЄ Лукаса, який у складі моніторингової місії вирушає на кордон з Кримом та за дивних збігів обставин залишається сам у маленькому містечку на півдні України.

Там він занурюється у життя української провінції, у світ, який виходить за рамки його уяви, де речі виглядають повністю відірваними від усякої логіки чи структури. В цих дивних місцях Лукас отримує шанс почати життя спочатку.

ВУЛКАН — дивитись трейлер

“Мене в українській реальності цікавить ірреальність. Мене цікавлять міфи, які відбуваються з нами.  Що проходить через увесь “Вулкан”, так це – почуття гумору, з яким люди сприймають, по суті, катастрофічні речі”, — коментує Роман Бондарчук.

VOLCANO_Still1_Credits Vadym IlkovГенеральним продюсером стрічки виступила компанія “ТАТО ФІЛЬМ”, яку очолює продюсер Олена Єршова. Компанія вже створила дев’ять повнометражних міжнародних проектів, які здобули більше 130 міжнародних призів і нагород.

Головні ролі у фільмі виконують Сергій Степанський, Віктор Жданов та Христина Дейлик. Для Сергія Степанського – одного з кращих звукорежисерів України – “Вулкан” став кінодебютом.

ВУЛКАН — дивитись трейлер

Команда фільму

Режисер: Роман Бондарчук
Автори сценарію: Алла Тютюнник, Дар’я Аверченко, Роман Бондарчук
Оператор-постановник: Вадим Ільков
Художник-постановник: Кірілл Шувалов
Режисери монтажу: Микола Базаркін (Україна), Хейке Парплайс (Німеччина)
Композитор: Антон Байбаков
Звукорежисер: Борис Петер
Асоційований продюсер: Володимир Філіппов
Виконавчий продюсер: Андрій Ящишин
Продюсери: Олена Єршова (Україна), Дар’я Аверченко (Україна), Мішель Меркт (Швейцарія),Таня Георґієва (Німеччина)
Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Над постером до фільму працювали фотограф Ігор Гайдай та креативна агенція 2flame.kiev.ua.

Дистриб’ютором фільму в Україні виступила компанія UFD

ВУЛКАН — дивитись трейлер