ГОГОЛЬFEST почнеться із виступу гурту ТІК

Назад
Досуг Шоу-бизнес

gogolfest16 вересня відбудеться відкриття культового фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST, в якому прийме участь кращий святковий гурт України — ТІК.

ТІК — РОБОТ

Втім, не варто говорити про це пишномовними словами. Вони не доречні, коли мова йде про ГОГОЛЬFEST та ТІК. Обидва — і фестиваль, і гурт — дарують чудовий настрій. Ось як кумедно розповідає Віктор Бронюк про ідею виступу гурту ТІК на ГОГОЛЬFEST:

«Ми їли пиріжки разом із ідеологом ГОГОЛЬFESTу Владом Троїцьким. Або пиріжки були із чимось стимулюючим, або моя зачіска справила враження на концептуального у всіх сенсах пана Влада. В будь-якому разі ми отримали від нього пропозицію щодо участі гурту ТІК у перформансі під час відкриття фестивалю. Сподіваємось, це буде неочікуваний ЦИРК!»

Отже: п’ятниця, 16 вересня з 21:00 на Арт-заводі Платформа (Київ, вул. Біломорська, 1) відбудеться відкриття IX Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST.

ТІК — РОБОТ

У перший день фестивалю відбудеться незвичайний музичний концерт, перформанс нового типу Владислава Троїцького, який поєднає театр, музику, цирк, оперу, театр ляльок та медіа-арт.