GROSU випустила саундтрек свого чергового весілля

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

GROSU презентує чуттєвий та романтичний кліп на новий трек “Туман”. Це відверта розповідь про почуття, що рятують, надихають і дарують віру навіть у найважчі часи. У пісні поєднались глибокий тембр, влучні рими й ласкаві ритми. Трек відкриває нові глибини таланту співачки та її особистих переживань. 

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: GROSU – Туман 

IMG_4855

За словами GROSU, лірична композиція довгий час чекала свого виходу: 

Хочу цей трек подарувати всім закоханим чоловікам та жінкам нашої країни. Ця пісня символізує кохання, тепер і моє також. Хочу, щоб вона асоціювалась в першу чергу з щастям, весіллям та з найпрекраснішим почуттям у світі – коханням.

Символічно, що вперше пісня “Туман” прозвучала саме на весіллі:

До мене звернулась пара, які є прихильниками моєї творчості. Іх романтичний настрій настільки перекликався з піснею «Не туман», що я зрозуміла настав час випускати трек саме зараз.

Побачивши тоді реакцію на трек присутніх, GROSU зрозуміла, що “Туман” може стати саундтреком подружнього життя багатьох. Тож, і відеороботу до нього зробила особливу. У кліпі співачка постала в кількох романтичних  образах. Один з яких – весільна сукня. Фрагменти кліп ще до офіційного виходу треку викликали багато питань у шанувальників і у пресі щодо особистого життя виконавиці. На усі провокативні питання GROSU дала відповідь. Артистка інтригує:

Чи правда я вийшла заміж або ж це підготовка до заміжжя, чи просто зйомки кліпу, покаже час. Сьогодні я хочу це залишити собі, але вже скоро поділюсь з вами більше. Проте за мене говорять мої пісні.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: GROSU – Туман 

IMG_4848 (7)